Ana SayfaSporZayıflama Ayakkabısı Kullanımı

Zayıflama Ayakkabısı Kullanımı

-

Son yıllarda kilo vermek için geliştirilen birçok spor aleti, egzersiz aracı ve spor çeşitleri doğmaktadır. Son günlerde moda olan squat’tan sonra yankı uyandıran zayıflama ayakkabıları birçok kişi tarafından denenmektedir. Özellikle yürüyüş ve koşu yapmayı seven bireylerin spor ayakkabı yerine zayıflama ayakkabılarını tercih etmesi spor salonlarında da bu ayakkabıların kullanımını arttırmıştır.

Peki, zayıflama ayakkabısı nedir? Adından sıkça bahsettiren bu ayakkabılar normal bir spor ayakkabı görünüşünde olsa da aslında doğru bir spor yapmanıza yardımcı olur. Özellikle basen ve bacakların doğru bir şekilde çalışmasını sağlayan bu ayakkabıların topuk ve taban kısmı diğer spor ayakkabılarından farklıdır ve ayağı şekline göre saran bir iç tasarıma sahiptir.

Zayıflama ayakkabılarının kullanımı ise oldukça basittir. Ayağa giyildiği takdirde ayağı şeklinde göre saran bu ayakkabıların bağcıkları sıkı bir şekilde bağlandıktan sonra istediğiniz her yerde kolayca kullanabilirsiniz. Markete, işe ya da günlük aktivitelerinizde kullanabileceğiniz bu ayakkabı ile günde 30-40 dakika yapacağınız tempolu yürüyüşler ciddi bir şekilde kalori yakmanıza yardımcı olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz