Ana SayfaModaAksesuarYüzük Seçiminde Eski Alışkanlıklardan Vazgeçin

Yüzük Seçiminde Eski Alışkanlıklardan Vazgeçin

-

Yüzük seçimi hem kadınlar hem de erkekler açısından önemlidir. Erkekler sevdikleri kadına özel olan herhangi bir günde yüzük almayı tercih edebilmektedir. Bunun için pek çok farklı alternatif değerlendirilebilir. Pırlanta yüzükler genellikle pek çok kadının tercih ettiği modellerden olsa da elmas damla yakut yüzükler de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Pırlanta hem şıklığın, hem zarafetin simgesi olarak yine tercih sebebi… Bunun yanında ametist yüzükleri efektli yüzükler ve daha pek çok model de ametistin yanında tercih edilen diğer modeller arasında bulunuyor.

Pek çok pırlanta yüzük uygun fiyatlardan satışa sunuluyor. Ametist Pırlanta Fiyonk Yüzük 290 TL’den satışa sunulurken, Efektli Tektaş Pırlanta Yüzük 785 TL, Efektli Tektaş Pırlanta Yüzük ise 1090 TL’den satışa sunulmaktadır. Pırlanta yüzük tercih etmeyen pek çok kişi için elmas ya da yakut yüzükler de farklı bir alternatif olabilmektir. Bunun yanında zümrüt yüzükler de pek çok kadının tercih ettiği modellerdendir. Elmas Damla Yakut Yüzük 435 TL’den satışa sunulurken Fantezi Pırlanta Alyans yüzük ise 795 TL’ye alıcı bulmaktadır. Pırlanta yüzüklerin pek çoğu yuvarlak bir tek taş tarzında tasarlanmıştır. Bunun yanında fantezi olan pırlanta alyans pek çok taşın yan yana estetik bir şekilde dizilmesi ile elde edilmiştir.

Pek çok kadın elmas, safir, ametist, aquamarin, yakut, renkli taşlar, yakut, zümrüt, inci gibi yüzükleri kullanmaktan hoşlanmaktadır. Pırlantalar genellikle bu taşların hepsinden farklı modellerde üretilmektedir. Söz konusu modeller değerlendirirken kişisel zevklerinizi ve tercihlerinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Ametist yüzükler daha uygun fiyata satışa sunulurken inci pırlantalar daha pahalı fiyata satışa sunulabilmektedir. Bu doğrultuda önemli olan hem bütçenize hem beğeninize uygun bir yüzük seçmek olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz