Ana SayfaBurçlarYengeç Burcunun Karakter Özellikleri

Yengeç Burcunun Karakter Özellikleri

-

Yengeç burçları çelişkili bir kişilik yapısına sahiptir. Çelişkili bu yapı yengeçlerin toplumda dengesiz birisi gibi algılanmasına neden olur. Sabah gülen yengeç erkeğini 2 saat sonra ağlarken görebilirsiniz. Hayatlarındaki değişim duygularına ani olarak yansır. Soğukkanlı olamazlar ve duygu seline kapanırlar. Tepkileri ise sert ve korkunçtur. Bu durum yengeçlerin bazen toplum tarafına itilmesine neden olur. Gülmeyi seven yengeçlerin mizah gücü yüksektir.

Yengec Burcu Turkan Soray

Yengeç burçları arkadaş canlısı burçlardır. Herkes yengeç kadını ile arkadaş olmak ister. Sempatik tavırları ve yardımsever olmaları yengeçleri toplumda yüceltir. Kendini toplumdan soyutlayabilme özelliğine sahiptir. Sorun çözeceği zaman kabuğuna çekilip soruna adapte olur. O sorunu çözmeden de bırakmaz. Mücadeleci ve savaşçı bir kimliği vardır. Zorluklar ve hayat şartları yengeci hedefinden alı koyamaz.

Yengec Burcu sezen aksu

Yengeç burçları Zodyak’ın en gizemli burcudur. Bazen duyguları onu esir alamaz ve kendini tanıyamaz. Kendini bulmakta ve toparlamakta zorluk çeker. Hayat dolu olması besleme büyütme koruma dürtülerini harekete geçirir. Ön planda olmayı sevmezler. Her zaman fotoğraflarda arka karede olmayı tercih ederler. Geri çekilip kendini geliştirip atak yapma özelliği vardır. Taktiksel olarak çok güçlüdür. Entrikalar yapabilir. İstediklerini elde etmek için girişimlerde bulunabilirler.

Yengeç burçları duygusal burçlardır. Sözlerinin eridir. Verdikleri sözleri tutmak için yaşarlar. Parayı sadece doyum sağlama ürünü olarak görürler. Maddi değerlere çok önem vermezler. Arka planda kalıp ani çıkışlarla insanları şaşırtmak isterler. Değişken bir ruh halleri vardır. İlk izlenimlere çok önem verirler. Duyguları çok kolay yaralanır. Haklı eleştirilere bile tahammülleri azdır. Evcimen bir burçtur. Aileyi kutsal sayar aile değerlerine önem verirler. Hayata ilişkin derin kaygılar yaşarlar. Soğukkanlılıklarını uzun süre koruyabilirler. Diğer insanların sıkıntısını çözmek için fedakarlıklar yapabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz