Konusunda Uzman Yazarlarımız

GÜÇLÜ

BAĞIMSIZ

MÜCADELECİ

Çocuk gelişimi eğitimimi tamamladıktan sonra, 5 yılı aşkın süredir profesyonel olarak kadın platformlarında yazarlık yapmaktayım. Yeni bir proje olan Necibe.com'da sizlere her konu hakkında makaleler hazırlayacağım.
10 yıl grafik tasarımcılık yaptıktan sonra yazarlığı kendine meslek edinmiş, devamlı okuyan, devamlı araştıran, yazmayı hayatının en ön sıralarına koymuş bir kadın. Ülkenin köklü üniversitelerinden birinde okumuş fakat kendine bir yer bulamamış, yılmadan giriştiği işler sonrasında soluğu yazarlıkta almış bir insan.
En iyi yaptığı planlama işini meslek edinmiş bir mühendis, çocuğundan çok şey öğrenmiş ve öğrenecek olan bir anne, aşkının peşinden gidip ülke değiştirmiş bir eş, okumayı, araştırmayı, yazmayı seven bir kadın.
Marmara Üniversitesi iletişim fakültesi mezunu, kendi halinde, müzik dinlemeyi sever, kitap okur ve bol bol film izler. Ayrıca uzmanlık alanı moda, trendler ve kadın.
Kadınların hak mücadelesi üzerine yazıp çizen bir avukat, feminist, cinsiyet rollerinden bağımsız çocuk yetiştirmeye uğraşan bir anne.
Okumayı, araştırmayı ve yazmayı seven bir kadın. Aynı zamanda bağımsız, bi o kadar da kendini güçlü hisseden ve bunu yazılarına döken bir anne.