Ana SayfaBurçlarYay Burcunun Karakter Özellikleri Nelerdir?

Yay Burcunun Karakter Özellikleri Nelerdir?

-

Yay burçları özgür bir dünyada yaşam sürmeyi hedeflerler. Kendilerini ifade etmek için özgür ortam ararlar. Özgürlüklerine düşkün olan burçlar sıkılmaya gelmezler. İyimser bir özelliğe sahiptir. Her şeye iyi tarafından bakmaya çalışırlar. Bardağın dolu tarafını görmeyi tercih ederler. Atılgan bir özelliğe sahip olan yaylar akıllı ve zeki insanlardır.

Yay burçları arkadaş ve dost seçerken çıkarcı davranırlar. Kendilerine yararlı olabilecek insanlarla arkadaşlık kurmayı tercih ederler. Olağanüstü değişken bir yapıları vardır. Ruh halindeki değişkenlik yayları dengesiz bir burç gibi gösterir. Gülen bir yay kısa bir süre sonra üzgün görebilirsiniz. Ruhsal dalgalanmaları anlık yaşarlar. Yay burcu ile geçinmek zordur. Her konuda erken olgunlaşmıştır. Sevdiğinden ve karşısındakinden beklentisi yüksektir. Beklentiler karşılanmayınca hayal kırıklığına uğrarlar.

Yay Burcu Kadini

Yay burçlarının gelişmiş bir sorumluluk görevi vardır. Üzerine aldıkları görev ve sorumlulukları yerine getirirler. İşkoliktir ve işlerine sadıktırlar. Sözlerinde durmayı bilirler. Değişime inanırlar. O yüzden sürekli değişim peşinde koşarlar. İleri görüşlü insanlardır. Namus yaylar için çok önemlidir. Namusları için yaşar ve ölürler. Gerekirse namus için öldürürler. Liberal bir ekonomik görüşe sahiptir.

Yay burçları duygularını paylaşırken aynı görüşten insanları seçerler. Herkesle duygusal açılım yapmazlar. Kendilerine yakın hissettiklerine anlatırlar. Duyguları ile özel yaşamları çoğu zaman iç içe girmiştir. Bu yüzden ciddi sıkıntılar yaşarlar. Yalan söylemeyi laf döndürmeyi sevmezler ve beceremezler. Bu yüzden ister istemez bazen dostlarını ve sevdiklerini kırarlar.

Yay Burcu

Yay burçları aynı anda birden çok sorunu çözmek isterler. Birden çok işe odaklanmaları işleri sarpa sardırır. Zorlukları seven yaylar başa çıkma konusunda ustadır. Yalnız kalmaktan korkarlar bu yüzden kendilerine meşguliyet ararlar. İdeallerinin peşinden koşmayı severler. Adalet için savaşır tüm enerjisini harcarlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz