Ana SayfaBurçlarYay Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Aşk Uyumu

Yay Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Aşk Uyumu

-

İlk bakışta, Yay burcu erkeği oğlak burcu kadını ikilisini bir araya getirmek pek mümkün görünmese de, bu ilişki pek çok insanı şaşırtabilecek bir etkiye sahiptir.

Yay-Oğlak Uyumu

Yay erkeği, oğlak kadınının aksine risk almayı sever. Oğlak kadını yeni ufuklar keşfetmekle ilgilenmez. Yine de yay erkeği, kendisine rağmen, oğlak kadınının yetki ve gücüne doğru çekilir. Yay erkeği ile oğlak burcu kadının uyumu yatak odasında da belirgindir. Oğlak kadını şehvetli bir aşıkken, yay erkeği ateşli ve tutkuludur. Birlikte aşk hayatında çok mutlu olabilirler.

Yay burcu erkeği, onu tanımaya başladıktan sonra, Oğlak kadınının bilgeliği ve kendine güveninden etkilenir. Oğlak kadını, yay erkeğinin kendisini şaşkına çevirme ve kendinden emin duruşunu takdir eder. Muhtemelen bir başkası olsan bundan nefret ederdi, ama ancak yay burcu erkeğinin bu yönü onu daha cazibeli yapıyor. Yay burcu erkeği ile oğlak burcu kadını uyumu iyi görünüyor çünkü her iki tarafın da diğerine sunacak bir şeyleri vardır.

Yay Erkeği

Yay Burcu erkeği

Yay erkeği dürüsttür ama aynı zamanda oldukça flörtözdür ve dikkat çekmeyi sever. Eğlenceli olabilir, ancak kimsenin duygularıyla oynamaz. Bir yay erkeği, hayatta yeni şeyler keşfetmekten hoşlanan maceracı bir insandan daha fazladır. İnsanları keşfetmeyi çok sever ve onların en derin sırlarını öğrenmenin bir yolunu mutlaka bulur.

Oğlak Kadını

Oğlak burcu kadını

Bir oğlak kadını, gerçekçidir. Ne istediğini bilir. Hedefine nasıl ulaşacağını ve işleri başarmanın en iyi yollarını da bilir. Hayatı düzenlidir, kararlarını iyi düşünerek verir. Oğlak kadını, mantıklıdır. Bir erkek ona yaklaştığında, aniden kendi hayatının sadık bir koruyucusu olur.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz