Ana SayfaModaYaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

Yaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

-

Popülerlik kaybetmesi oldukça kolay bir şey: bugün herkesin gözü üzerinizdedir, yarın hiç bir cazibeniz kalmaz. Bir çok ünlü ünvanına ve kendi kariyerini tek bir hatayla kalp krizi geçirtti. Dönüş yolunu tırmalayan ve daha önce hiç olmadığı kadar göze parlak gelen ünlüler de var.

Necibe.com, ruhun, azimliliğin ve yeteneklerin gücünün, ünlü kişilerin eski ihtişamını ve hayranlarının sevgisini kazanmalarına nasıl yardımcı olduğuna dair örnekler buldu. Başka örnekleriniz varsa, yorumlarda sizde bize bahsedebilir ve bizimle paylaşabilirsiniz.

Ben Affleck

Yaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

Ben’in kariyeri inişli çıkışlı bir roller coaster a oldukça benzer bir durumda. Geniş bir tanınma sağladı ve 1990’ların sonunda Good Will Hunting için En İyi Orijinal Senaryo dalında Oscar kazandı. Popülerliği 2000 yılının başlarında belirgin bir şekilde düştü. Paycheck ve Daredevil filmlerinde Kötü Erkek Oyuncu dalında Altın Ahududu aldı ve Armageddon ve Pearl Harbor için aynı “anti-ödül” için aday gösterildi. Ben 2012 yılına kadar başarı elde edemedi. Birdenbire, 2015 yılında Razzie Redeemer ödülünü kazandı ve kendini tekrar kariyerinde parlatmaya başladı.

Angelina Jolie

Yaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

Kocası Brad Pitt’in boşanması ardından ve bir çok çocuğun da annesi olan Jolie, duygusal bir çöküş içine girdikten sonra güzelliğinin zayıflamasına yol açtı. Son zamanlarda bir filmde rol oynamadığı tek yıl, 2016 oldu. Hayranları Jolie’nin ağırlığının ilk önce 40 kiloya (88 lbs) düştüğünü, ardından 35 kilograma (77 lbs) düştüğüne dair basın başlıklarını okuyordu.

Angelina Jolie şu anda çok uğraşıyor ve yıl içinde daha iyi görünen yeni fotoğrafları var. Jolie’nin yer aldığı son projelerden yola çıkarak, güzelliğin geri döndüğüne dikkat çektiğimiz için mutluyuz.

Vince Vaughn

Yaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

Vince Vaughn oyunculuk kariyerine 1980’lerde başladı. Swingers ve The Lost World adlı filmlerden sonra Jurassic Park’ta daha fazla ün kazandı. 2000’li yılların başında, ciddi projelerde yer alacak kadar iyi hissetmediği için hafif komedi çekiyordu.

2015’te popülerliğini arttırması için kült drama True Detective dizisinde oynadı ve kariyerinde güzel bir sıçrama elde etti.

Mel Gibson

Yaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

Braveheart tiyatrosunu filme çekerek büyük bir üne kavuşmuş olmasına rağmen, Mel Gibson daima üstte tutunamadı. Hayatındaki baskılar ve stres nedeniyle parlak aktör ve film yapımcısı bir çok kez gözden düşmüş durumdaydı. 2000’li yılların ortalarında alkol sorunu yaşıyordu. Dahası, dini konularda aşırı eleştiriler yaparak eleştiri taciri olmuştu.
Hollywood’un göğsündeki yıldızı asla her zaman olduğu gibi parlak olamayacak gibi görünüyordu. 2017 yılı oldu ve Mel Gibson başarılı bir filmde bulundu. Savaş Vadisi filmi ile bir Oscar ve Altın Küre aldı, bu da önceki şöhretini ve hayranlığını geri getirmesine olanak sağladı.

Renée Zellweger

Yaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

Bu büyüleyici genç bayan, ilk Bridget Jones ortaya çıktığında tek bir kadın simgesi haline geldi. Renée Zellweger, beceriksiz şirret karakteri kusursuzca oynadı ve çekici olmayan kamera açılarından korkmadı. Cesareti, dünyanın her yerinde milyonlarca insanın sevgisini kazanmasına yol açtı.
Bununla birlikte, 2014’te bu ünlü şöhret hayranlarını, görünümü ile denemeler yaparak şok etti ve üzdü. İnsanlar ekranda görmeye alıştıkları Renée-Bridget’ı tanıyamadılar. Bu büyük hatayı düzeltmek ve yüzünü tekrar tanınabilir yapmak zorundaydı. Ve iyi bir karar alarak eski görünümüne yakışır şekilde iyi bir dönüş yaptı ve hayranlarını mutlu etti.

Alec Baldwin

Yaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

Alec Baldwin, kadınların tek bakışta ona aşık olmasını sağlayacak güzel bir erkek figürüdür. Zaman her zaman görünüşü etkiler: eskiden tuhaf bir genç adamdı ve şimdi saygın, yoğun görünümlü, gri saçlı bir adam haline geldi.

Bir süre, aktör sanatsal bir blok nedeniyle etrafta görünmüyordu. Bazı filmlerde olmasına rağmen muhteşem bir başarıya sahip olamadı. Ancak ne olursa olsun gerçek sanatsal yetenek asla kaybolmaz. Aktör, Alec’in bir çok prestijli ödül kazandığı 30 Rock’u filme alarak yeni popülerlik kazandı. Ve o zamandan beri filmlerde harika karakterler oynamak için yeşil ışık yaktı.

Britney Spears

Yaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

1990’lı yıllarda, yetenekli Britney Spears tüm dünyayı güçlü sesi ve büyüleyici yüzüyle fethediyordu. O dönem adeta bir pop ikonu haline geldi. Ancak, neredeyse her zaman olduğu gibi, dünya popülerliği ona kozmik bir oyun oynuyordu.
2000’li yılların ortalarında, herkes şarkıcının uzun süre devam eden depresyon,uyuşturucu ve alkol sorunlarından bahsediyordu. Bununla birlikte, Britney hayatın tehlikeli köşelerinden çıkmak için yolunu bulmayı başardı ve şuan Müzikal Olympus’un başında yer alıyor.

Robert Downey Jr.

Yaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

Kahraman Iron Man’ı, onun değişen benliği olan Tony Stark’ı, ünlü Londra dedektifi Sherlock Holmes’u oynayan aktör, işte karşınızda Robert Downey Jr! Hollywood’un en çok para alan aktörlerinden biri. Fakat hayatında daha önceleri bu ününe engel olan bir hapis serüveni yaşadı.

Hukuki sorunlar ve uyuşturucu bağımlılığı kimseye uygun değil. Ama bilmeniz gereken şey, eğer bir tanesinden bile kurtulmayı başarırsanız, sadece bataklığın dışına çıkmakla kalmaz aynı zamanda üste doğru yol almaya da başlarsınız.

Christina Aguilera

Yaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

Tatlı bir yüzü ve mükemmel vücudu olan melek sesli kız, bu listemize oldukça güzel bir örnek. Christina Aguilera, 2 gebelik ve kaba bir boşanma geçirdi. Bu boşanma onu tanınmanın ötesine geçirdi. Sıska sarışın kız “harika” bir kadına dönüştü ve bunu oldukça özverili bir şekilde başardı.
Kıskanç insanlar büyük şarkıcının kariyerini mahvetmeye çalıştı, ancak yapamadılar. Görünüşündeki değişiklikler onun muazzam sesini herhangi bir şekilde etkilemedi. Christina kendini harika bir şekle dönüştürdü. Günümüzde prestijli ödüller kazanmaya ve hayranlarını yeni şarkıları ile mutlu etmeye devam ediyor.

Macaulay Culkin

Yaşlandıkça Gençleşen 10 Ünlü

Kimse Macaulay Culkin’in tekrardan yukarılara dönmesini beklemezdi. İnternet, nasıl mükemmel ve tatlı bir çocukluk geçirdiğini yazarken, aynı zamanda gençliğindeki çalkantılı durumları da unutmuyordu.

Alkolik, uyuşturucu bağımlısı, intihara meyilli olan – bu etiketler aktörün adeta üzerine yapışmıştı. Yenilenen ve kendini kurtaran aktör, yeni fotoğrafları ile İnternet’te bu durumlardan kurtulduğunu oldukça belli ediyor. Culkin artık mükemmel görünüyor. Changeland filminde (2017) gösterdiği performansın ona yeni bir başarı dalgası getireceğini umuyoruz. Ve de heyecanla bekliyoruz !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz