Ana SayfaCilt BakımıYağlı Ciltler İçin Peeling Yöntemleri

Yağlı Ciltler İçin Peeling Yöntemleri

-

Yağlı ve t bölgesi yağlı olan ciltler akne ve siyah nokta oluşumuna müsait, sürekli parlayan ciltlerdir. Uygun tonik ve doğal maskelerle, cilt görünümünüzü matlaştırabilir, akne oluşmasına neden olan yağ miktarını azaltabilirsiniz. Yağlı ciltler sorunlu bir cilt tipidir, cilt tipinize uygun olarak hazırlanmalıdır, aksi halde ciltte tahrişe neden olabilirler.

Limon suyu, muhteşem bir arındırıcı ve peeling özellikli, yağlı ciltler parlama sorunu yaratırlar ve limon suyu bir doğal mucizedir. Ayrıca akne izlerinin yok olmasını da yardımcıdır. Banyo sonrasında limon suyuyla temizlemiş olduğunuz cildinizi 10 dakika bekletip sonrasında makyajınızı yapabilirsiniz. Limon suyu cilt gelişiminizi de destekleyici bir maskedir.

Yayık altı süt, laktik asit içerdiğinden dolayı cildinize doğal bir görünüm kazandıracaktır. Ünlü markaların makyaj malzemelerinde kullandığı bu doğallık, ölü derinin yenilenmesini sağlar, yaşlılığa bağlı olarak oluşan çizgilerin giderilmesinde yardımcıdır, cildinizi yumuşatarak doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar.  Evde kendinizin hazırladığı peeling yöntemleri doğal oldukları için doktorlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz