Home Moda Ünlüler Vatan Şaşmaz’ın Çocuklar Duymasın Dizisindeki Son Görüntüleri Yayınlandı

Vatan Şaşmaz’ın Çocuklar Duymasın Dizisindeki Son Görüntüleri Yayınlandı

0
Vatan Şaşmaz'ın Çocuklar Duymasın Dizisindeki Son Görüntüleri Yayınlandı

Türk televizyonlarında görmeye aşina olduğumuz ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz sevenlerini acıya boğdu. Bir otel odasında Filiz Aker tarafından silahla vurularak öldürülen ünlü oyuncu hayata ve seyirclerine veda etti. Bu olay tüm Türkiye de şok etkisi yarattı.

Cinayetin hala tam olarak nedeni belirlenemedi her geçen gün farklı iddalar ortaya atılıyor. İlk olarak ikili arasında yasak bir aşk olduğu söylentileri çıktı ve Filiz Aker ‘ in bu sebepten dolayı tartışmalar yaşadığı ve Şaşmaz’ı öldürdüğü iddia ediliyor. Son zamanlarda ise ünlü sunucunun Filiz Aker den belli bir miktar borç para aldığını ve bunu ödeyemediği ve bu sebepten dolayı Filiz Aker’in ünlü oyuncu ve sunucu Şaşmaz’ı öldürdüğü iddia ediliyor.

Cinayet olayını araştıran polis ekipleri henüz net bir sonuca ulaşamadı. Filiz Aker ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ı silahla 4 el ateş ederek öldürdükten sonra kendi hayatına da son verdi ve o gece otel odasında ne yaşandıysa o da bilinmeze karıştı.

Vatan Şaşmaz’ın dizideki son görüntüleri

Ünlü oyuncunun oynadığı son dizi Çocuklar Duymasın ölümünün ardından yayınlandı. Vatan Şaşmaz’ı televizyonlarda son olarak gören seyirciler sosyal medya aracılığı ile ünlü oyuncuyu konuştu. Filiz Aker’in cinayeti işlediği saatlerde dizinin yayında olduğu saate denk gelmesi de olayı ayrıca dramatik bir boyuta taşıyor. Şaşmaz’ın televizyonda ki son konuşması ise Fenerbahçe ile ilgili oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=d4kdbz-iIAg

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version