Ana SayfaAşkUzun Mesafe İlişkileri Nasıl Yürür?

Uzun Mesafe İlişkileri Nasıl Yürür?

-

Sevgiliniz uzaklara mı gitti? Ya da internetten tanıştığınız çocuk sizden uzakta mı yaşıyor? Uzaklarda yaşayan birini bulduysanız, uzun mesafe ilişkilerinin nasıl yürüdüğünü bilmek oldukça önemlidir. Ne kadar yakın olursanız olun, bir ilişkiyi yürütmek gerçekten zor bir iştir.

Birlikte yaşasanız bile, sağlıklı bir ilişki yaşayabilmeniz için hala çok çalışmanız gerekir. Hele bir de uzun mesafe ilişkileri söz konusuysa, normalden daha fazla çalışmanız gerekebilir. Peki, uzun mesafe ilişkileri nasıl yürür?

1. Her zaman iletişim halinde olun.

Gerekirse coşkulu olun. Her şey hakkında konuşun. Eğer duygularıyla ilgili şüpheniz varsa, bunları ona da söyleyin. Beklemeyin ve saklamaya çalışmayın. Endişelerinizin saçma olduğunu düşünüyorsanız bile, onları tartışmanız gerekir.

2. Video sohbetine zaman ayırın.

Bu çok önemlidir. Uzun mesafe ilişkilerini yürütmek için yalnızca mesaj göndermeye veya telefonda konuşmaya güvenmeyin. Mümkün olduğunca yüz yüze iletişim kurun. Uzun mesafe ilişkileri için bu, görüntülü sohbet demektir.

Uzun mesafeli ilişkiler nasıl yürür?

3. Birbirinize düşünceli şeyler yapmanın yollarını bulun.

Birbirinize yakın olmamanız, birbirinize güzel şeyler yapamayacağınız anlamına gelmez. Kız arkadaşınıza internetten çiçek sipariş edebilir ya da erkek arkadaşınıza lezzetli bir pizza siparişi verebilirsiniz.

4. Buluşma geceleri ayarlayın.

Yan yana olmasanız bile, buluşma geceleri yapabilirsiniz. Bu, uzun mesafeli ilişkiniz için işe yarayacaktır. İkiniz de skype ın başına oturun, akşam yemeğinizi karşılıklı yiyin. Aynı anda film izlemenizi sağlayan programlar bile var. Bu, birbirinize çok daha yakınmış gibi hissetmenizi sağlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz