Ana SayfaModaUyku Esnasında Uygulanabilecek Güzellik Kürleri

Uyku Esnasında Uygulanabilecek Güzellik Kürleri

-

Uyku, fiziksel sağlığınız için olduğu kadar güzel görünmek için de gereklidir. Gün boyu sürekli cildimiz güneşe, serbest radikallere, kirliliklere ve daha fazlasına maruz kalmaktadır. Hücreler doğru onarım ürünlerini kullanarak faydalanabileceğiniz doğal onarım işlemlerine tabi tutulurlar. Bu Retinol ve yaşlanmayı önleyici cilt bakım formülleri, cildinizi onarmak için gece boyunca çalışır böylece daha genç bir cildi sahip olabilirsiniz.

Gece Arındırıcı Mikro-Peel

Gece arındırıcı ürünler cildinizi yenilemek için mükemmel, ancak maliyetli olabilir ve zaman alıcıdır. Asitlerden (glikolik, laktik ve sitrik) oluşan üçlü, ölü kuru hücreleri hafifçe pürüzsüz cildi yumuşatır. Tek yapmanız gereken, öğleden sonra uygulamak ve gece durulamak.

Roth Retinol Füzyon

Gündüz ışığı tarafından etkisiz kaldığı için bu maddenin sadece akşam kullanılması önemlidir. Peter Thomas Roth Retinol Füzyon potasyum Retinol ile besleyici C ve E içerikleriyle vücuttaki tahriş potansiyelini en aza indirgiyor.

Üçlü Güç Yoğun Gecelik Maskesi

L’Oréal Paris RevitaLift Üçlü Güç Yoğun Gecelik Maskesi gibi bir seçenekle ulaşın. Yatmadan hemen önce uygulayın, daha sonra daha yumuşak, daha genç bir cilt ortaya çıkarmak için sabaha karşı durulayın. Kuruduktan sonra sert olan diğer maskelerden farklı olarak, bu maske cildinize hassasiyet katan özel bir polimer içerir.

Uyku Serumu

James Read Tan Uzanan Uyku Serumu ile sahte parıltılarınızı taze ve muhteşem görünmesini sağlar. Bronzluğu ömrü uzatmanın yanı sıra, hafif formülüyle aynı zamanda cildin doğal parlaklığını geliştirir.

Yoğun Gece Bakımı

Gece kremi kullanırken dikkatli olun. Böylece, akşamları maksimum nemlendirme avantajı elde edersiniz. Nemlendirici, terleme yapmadığınız zaman geceleri daha iyi emilim sağlar ve deriye nüfuz etmesini kolaylaştırır. Günün serbest radikal hasarına karşı antioksidanlarla birlikte hiyalüronik asit içeren Yoğun Gece Bakımını deneyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz