Ana SayfaCilt BakımıÜnlülerin Güzellik ve Bakım Sırları

Ünlülerin Güzellik ve Bakım Sırları

-

Ünlüler, parlayan ve kusursuz ciltler için birçok alışkanlığa sahip. Bunlar arasında çok fazla su içmek ya da yaz-kış güneşten kaçmak gibi sırlar da var. Ancak günlük su alımını arttırsak ve yaz-kış demeden 50 faktör korumalı bir güneş koruyucu kullansak bile, cildimiz hala Tuba Büyüküstün’ün cildinin parlaklığına sahip olmuyor. Peki, ünlülerin güzellik ve bakım sırları neler?

Çok Su İçiyorlar

Ünlülerin güzellik sırları

Hemen her ünlü güzelin su takıntısı var. H20’nun şifa dolu olduğunun ve cilt için ne kadar faydalı olduğunun farkındalar.

Ciltlerinin Nefes Almasını Sağlamak İçin Fazla Makyaj Yapmıyorlar

Ünlülerin güzellik sırları

Cilde uygulanan makyaj ürünleri, cildin nefes almasını engeller. Bu nedenle, geceleri mutlaka makyaj kalıntılarını silip yatmak ve nemlendirici uygulamak gerekiyor.

Her Gün Cilt Temizliği Yapıyorlar

Ünlülerin güzellik sırları

Sabah ve akşam cilt temizliği önemlidir. Geceleri biz uyurken, cildimiz onarım moduna girer, toksin ve sebum salgılar. O nedenle sabah cilt temizliği de önemlidir.

Güneşten Korunuyorlar

Cilt güzellik sırları

Ünlülerin bu cilt güzelliği sırrı aslında oldukça bilindik. Çünkü yaşlanma izleri ve kırışıklıkların bir numaralı nedeni güneş hasarıdır. Yüzünüzü ve boynunuzu, 365 gün, yağmur ve güneş demeden SPF ile nemlendirmek, sizin için de bir zorunluluktur.

Yüz Maskeleri Kullanıyor, Düzenli Bakım Yaptırıyorlar

Ünlülerin güzellik sırları

Ünlüler yüz güzelliğini korumak için çok fazla zaman ve para harcıyor. Kimyasal peeling, oksijen tedavisi, mikro akım uygulama ve cilt maskeleri, haftanın hemen her günü bakım uyguluyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz