Ana SayfaGündemÜnlü Sanatçı Harun Kolçak Dünyaya Gözlerini Yumdu

Ünlü Sanatçı Harun Kolçak Dünyaya Gözlerini Yumdu

-

Türk müziğinin önde gelen sanatçılarından olan Harun Kolçak dün gece saat 23.00 sularında dünyaya gözünü yumdu. Ünlü sanatçı uzun yıllardır prostat kanseri tedavisi görüyordu. Kolçak aynı zamanda da ünlü oyunca Eşref Kolçak’ın oğlu. Sevenleri, ailesi ve tüm dostları dün gece sosyal medya üzerinden ne kadar üzgün olduklarını belirten notlar paylaştılar. Kolçak’ın ölüm haberini babası Eşref Kolçak Bursa Gemlik’te bulunan evinde öğrendi.

Babası Harun Kolçak il son konuşmasını anlattı

Ünlü sanatçı Harun Kolçak en son babası ile 15 Temmuz günü konuşmuş. O gün ünlü sanatçıyı doğum günü nedeniyle aramış babası. O esnada doktor yanında olan Kolçak hakkında doktoru iyi şeklinde açıklamalarda bulunmuş. Bu yaşanan olaylardan 2-3 gün sonra Kolçak hastaneye yatırılmış.

Babası doktoru ile konuştuğunda Kolçak’ın ilaçlarını kasıtlı olarak almadığını öğrenmiş. Bunun üzerine oğlunun ilaçları kullanması yönünde söz aldığını belirten Eşref Kolçak şu açıklamalarda bulundu: “Tamam baba, yemin ederim alacağım’ dedi. Yine almamış. Allak bullak durumdayım. Ne söylesem benim için hiçbir şey ifade etmez. Kısmet buymuş. Bundan sonraki yaşamımızda tek başımıza kalmış olacağız ama ben hiçbir zaman tek başıma değilim. Allah’a çok şükür arkamda 80 milyonum var.”

Ünlü sanatçının cenazesi için ilk olarak Cuma günü öğle namazında Teşvikiye Camii’nde cenaze namazı kılınacak. Ardından Bursa’nın Gemlik ilçesine getirilerek Gemlik Merkez Camii’nde hellalik alınacak ve ikindi namazına mütakip olarak ilçe de bulunan annesinin mezarının üzerine gömülecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz