Ana SayfaModaÜnlü Mimar Selim Yuhay İçin Hapis İstemi

Ünlü Mimar Selim Yuhay İçin Hapis İstemi

-

Özellikle televizyon kanallarında yaptığı programlarla ününe ün katmayı başaran başarılı mimar Selim Yuhay, hapis istemi şokuyla karşı karşıya kaldı. Başarılı mimar Selim Yuhay’ın eski eşi olan Evlin Avidor, üç çocuğu ile ilgilenmiyor iddiası ile Selim Yuhay’a geçtiğimiz günler itibari ile dava açtı.

Selim Yuhay için hapis istemi

Daha öncesinde birçok farklı programın sunuculuğunu üstlenmiş olan ünlü mimar Selim Yuhay, son zamanlarda Güle Güle Oturun programının yaratıcısı ve sunucusu olarak ekranlarda gözükmekteydi. İki sene öncesinde anlaşmalı bir şekilde boşandığı eşi tarafından üç çocuğu ile ilgilenmiyor iddiası ile dava açılan ünlü ve bir o kadar da başarılı mimarın eşinden ayrılma sebebi ise eski eşinin bir başkasıyla yasak bir aşk yaşamasıydı.

Başarılı mimar Selim Yuhay için dava açılacak

Yaklaşık olarak iki sene önce ayrılık yaşayan Evlin Avidor ve Yuhay, anlaşmalı olarak boşanmıştı. Boşanma sonrasında 3 çocuğun birden velayetini alan Evlin Avidor, mahkeme sırasında eşinin çocukları için bin sekiz yüz lira nafaka parasının ödenmesinin ve buna ek olarak çocuklarının tüm masrafının da baba tarafından karşılanmasını istemişti. Boşanma süreci bittikten sonra çocuklarının ihtiyaçları ve giderleri ile ilgilenmeyen Yuhay’a eski eşi tarafından dava açıldı. Evlin Avidor, çocuklarına karşı yükümlülüklerini yerine getirmediği, eğitim, sağlık vb. giderleri ile ilgilenmediği için eski eşinin cezalandırılmasını istedi. Dava sonucunu herkes merakla bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz