Home Televizyon Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 24 Ekim’de Başlıyor

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 24 Ekim’de Başlıyor

0
Ufak Tefek Cinayetler Dizisi 24 Ekim’de Başlıyor

Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Bade İşçil ve Aslıhan Gürbüz’ün baş rollerini paylaştığı, Tansu Biçer, Yıldıray Şahinler ve Tülin Özen gibi ünlü isimlerin yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi 24 Ekim’de Star TV’de izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in yaptığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi, oldukça iddialı bir şekilde geliyor. Meriç Acemi’nin yazdığı dizide dört adam ve dört kadın arasında geçen sırlar, aşk, yalan ve rekabet dolu etkileyici bir hikaye anlatılıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin Konusu

Oya, Merve, Arzu ve Pelin aynı liseden mezun olan 4 yakın arkadaştır. Bir davet sırasında, bulundukları bahçeye camdan kafa üstü düşen birinin ölmesiyle olaylar gizemli ve ilginç bir hal alır. İntikam, hırs, aşk ve nefret dolu anların başlamasıyla birlikte esrarengiz olaylar kafaları karıştırır. İzleyicileri ekrana kilitleyecek dizi 24 Ekim tarihinde Star TV’de yayınlanacak.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Gökçe Bahadır

9 Kasım 1981 yılında doğan Gökçe Bahadır, Akademi İstanbul Radyo Televizyon Bölümü’nü bitirdi. Best TV’de VJ’lik yapan güzel oyuncu, pek çok ödülün de sahibidir. Sunuculuk ve seslendirme de yapan Gökçe Bahadır, Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller, Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü, Aramızda Kalsın, Hatırla Gönül ve Adı Efsane gibi izlenme rekorları kıran dizilerde rol almıştır.

Mert Fırat

10 Ocak 1981 yılında Ankara’da doğan oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir.

İş Bankası’nın reklam filminde ve pek çok sinema filminde oynayan başarılı oyuncu ünlü dizilerde de rol almıştır. Bunlardan birkaçı; Yol Ayrımı, Aşk ve Gurur, Serçe Sarayı, Kapalıçarşı, Bizim Evin Halleri ve Beni Unutma’dır.

Bade İşçil

8 Ağustos 1983’te doğan oyuncu Yeditepe Üniversitesi’nde Moda Tasarım Bölümü’nü bitirmiştir. İlk oynadığı yapım, Cine 5’te yayınlanan Cafe isimli dizidir. Ezel dizisindeki performansı ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu daha sonra Kuzey ve Güney dizisinde rol almıştır.

Aslıhan Gürbüz

16 Şubat 1983’te Çanakkale’de doğan güzel oyuncu Konya Selçuk Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Bir Bulut Olsam dizisi ile ünlenen oyuncu Yahşi Cazibe dizisi ile kariyerinde önemli bir yere gelmiştir. Gonca Karanfil, Zeytin Tepesi ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizilerinde rol almıştır. Yahşi Cazibe dizisi ile 2011 yılında 38. Altın Kelebek Ödülleri’nde, 2011 Antalya Televizyon Ödülleri’nde ve Ayakligazete.com Yılın Televizyon Yıldızları’nda En İyi Kadın Oyuncu seçilmiştir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version