Home Moda Tükenmeden Satın Almak İsteyeceğiniz 22 Dahi Buluş

Tükenmeden Satın Almak İsteyeceğiniz 22 Dahi Buluş

0

Her gün yeni buluşlar keşfediliyor ve bazen bizi etkileyebilecek daha ne olabilir ki diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, gerçekte yaratıcılığın asla son bulmayacağını bilmeniz lazım.
Necibe.com, sorunlarınızın bir kısmını etkili bir şekilde çözebilen 22 parlak buluşun listesini hazırladı.

Yüz Resminize Sahip Bavul

Bavul taşırken bazen sizinkine benzer bavullarla karıştığına şahit olmuşsunuzdur. İşte Firefox firmasının geliştirdiği bu bavul sayesinde kimse sizin bavulunuzu almaya yeltenmeyecek.

Sahte Markaları Tanıyan Cihaz


Entrupy, normalde fark edemediğiniz sahte ürünlerin küçük ayrıntılarını tanıyabiliyor. Louis Vuitton, Chanel, Dior, Gucci, Prada ve Burberry gibi 16 ünlü markanın orijinalliğini test edebiliyor. Analizin tamamlanması yaklaşık 15 saniye alıyor ve sonuçlar % 98.5 doğru çıkıyor.

Katlama Makinası


Giysilerimizi yıkayan ve kurutan makinalarımız olsa da, herşeyi düzgün şekilde katlamak için biraz zaman harcıyoruz. FoldiMate meşgul insanların çamaşırlarını hızlı ve düzgün bir şekilde katmalarına yardımcı olur ve buruşuk giysilerini bile mükemmel hale getirir.

3B Modelleme Kalemi


3Doodler  kullanımı çok kolaydır. Onunla birlikte 3B modeller oluşturabilir, sıkıntılı işleri düzeltebilirsiniz. Mat, şeffaf ve parlak dokular da dahil olmak üzere 65 renk mevcuttur. Ayrıca 3D kaleminizi ısıtmadan koruyan dahili bir soğutucusu da vardır.

Mini Uyku Çadırı


Nap Tent , öğle tatillerinde şekerleme yapmak isteyenler için hazırlandı. Parlak ışıktan ve yüksek seslerden sizi korurken dinlenmenizi de sağlar. Akıllı telefonunuzda film izleyebileceğiniz kendinize özel bir sinema salonu dahi olabilir.

Çalışma Masanızda Hareket Edebileceğiniz Tahta


FluidStance bacaklarınıza hareket katan ve ofiste saatlerce çalışanların sabit kalmalarını bitirmek için icat edilmiş bir tahta. Nerede kaldığınızın bir önemi yok. Hayatınıza daha fazla hareket getirmek için onu herhangi bir ortamda kullanabilirsiniz. Halı, fayans, beton veya parke zeminde kusursuz çalışıyor.

Ayakkabılarınız İçin Akıllı Tabanlık


Ayak tabanlarını sıcak tutmak isteyen insanlar için Digitool tabanlıkları harika bir buluş. Tabanınıza bağlı bir mobil uygulama ile sıcağı kontrol edebilirsiniz. Çalışmalarını sağlamak için yapmanız gereken tek şey, onları düzenli olarak şarj etmektir. Digitsole ile, günlük aktivitenizi ve yakılan kaloriyi dahi izleyebilirsiniz.

Isıtmalı Bluzlar


Polar Seal sadece ısıtmalı tabanlıklar değil, aynı zamanda ısıtmalı kıyafetler üretmeye de karar verdi. Bu mavi sweatshirt kış sporları meraklıları için mükemmel bir ürün. Sol koldaki düğmeleri kullanarak, sıcak kalması için doğru sıcaklığı ve ısıtma bölgesini seçebilirsiniz.

Akıllı Cüzdan


İşte cüzdanımı kaybettim korkusuna son! Bu akıllı cüzdan sayesinde, onu kaybetseniz dahi yerini bildirebiliyor. Ayrıca çalmaya çalışan birinin resmini de çekiyor. Üstelik bu ürünü telefonunuzu zor durumlarda şarj etmek için dahi kullanabilirsiniz. Su bile geçirmiyor !

Su Altında Nefes Almanızı Sağlayan Maske


Tribord şnorkel maske su altında nefes almanıza ve görebilmenize olanak tanır. Benzersiz tasarımı sislenmeyi ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve suyun şnorkele girmesini engeller.

Evcil Hayvanınız İçin Taşınabilir Su Aparatı


The Leaf, herhangi bir plastik şişeyi, evcil hayvanınız için bir su püskürtücüsü haline getirir. Seyahat için harika değil mi?

Kedi DJ Seti


Bu komik buluş kedilerine mükemmel oyuncaklar üretmek isteyen insanlar tarafından bulundu. Kedilerimizin tırnaklarıyla oyuncağı mahvedeceği bir gerçek, fakat yine de fikrin harika olduğu tartışılmaz bir gerçek.

Katlanabilir Koltuk & Sırt Çantası


Brando‘nun katlanır koltuk sırt çantası kamp severler ve müzik festivali katılımcıları tarafından takdir edilecek bir buluş. Dayanıklı, su geçirmez polyesterden yapılmış ve yalnızca 3,5 kg ağırlığındadır.

Floresan Ceket


Vollebak‘ın hafif ceketi sizi rüzgar ve yağmura karşı korurken,aynı zamanda geceleri 12 saate kadar parlıyor. Onu şarj etmenize bile gerek yok – hava bulutlu olsa dahi, gün boyunca kendiliğinden hazırlanır. Dışarıya koymanız ya da şarj etmek için giymeniz gerekmiyor , sadece bir pencerenin önüne koymanız yeterli olacaktır.

Viski Severler İçin Ayakkabı


Oliver Sweeney‘nin erkek ayakkabıları, her ayakkabıya gizlenmiş minyatür bir şişe içeriyor. Alkol kullanmamanızı öneriyoruz, ancak bazen çok kullanışlı olabilecek gibi duruyor.

Sarhoşken Aşırı Harcamanın Önlenmesine Yardımcı Olan Uygulama


Çok fazla içmek zorunda kaldıysanız , DrnkPay uygulaması gereksiz harcamaları önlemeye yardımcı olacaktır. Vücudunuzdaki alkol seviyesinin, uygulamanızı bilgilendirecek kadar yüksek olup olmadığını ve kredi kartınızı 12 saat boyunca bloke edip etmediğini belirlemeye yardımcı olan bir nefes kontrolüne sahip cihaz sayesinde, harcamalardan kurtulabilirsiniz.

Kötü Kokulara Son Veren Paslanmaz Çelik Sabun


Amco Rub-A-Way sabunu soğan ve sarımsak kokularını bile ortadan kaldırır. Paslanmaz çelikten yapıldığı için sonsuza kadar bitmez. Mucitlerine göre, bu sabun moleküler düzeyde çalışıyor.

Telefonu Sterilize Eden Şarj Aleti


Bu ilginç buluş, bir tuvaletten daha fazla bakteri yaratabilecek akıllı telefonunuz için oluşturuldu.Şarj cihazı, akıllı telefonunuzu etkili bir şekilde sterilize eden UV ışınlarına sahiptir. Üreticileri, sadece 10 dakika içinde bakterilerin % 99.9’unu öldürdüğünü garanti ediyor.

Kilonuzu Kontrol Eden Ayna


Bu akıllı ayna vücudunuzu tarar ve akıllı telefonunuzda veya tabletinizdeki uygulamada görebileceğiniz bir 3B görüntü oluşturur. Bu resim, son yüklemeden bu yana vücudunuzdaki hangi alanların değiştiğini, hangi kasların büyüdüğünü ve vücudunuzun hangi bölümlerinde daha fazla çalışmanız gerektiğini gösterir.

Bel Küçülten Kot


Kıvrımlı kalçalara ve ince bir bele sahip olmak günümüzde çok popüler. Bu sonucu elde etmek için spor salonuna gidebilir, plastik cerrahla randevu alabilir veya özel kıyafetlerden faydalanabilirsiniz. Jasper Conran ve Debenhams , istenilen sonuca çok fazla çaba göstermeksizin yardımcı olan kot üretmiş ve sizlere sunmuş.

Dünyanın En Detaylı Yatağı


Bu yatak, yoğun bir iş gününden sonra eve geldiğinizde ihtiyacınız olan her şeye sahip. Film izlemek veya video oyunları oynamak için yerleşik bir projektör, ışık ve ses sistemleri, daha iyi uyku koşulları sağlamak için karanlık seçeneği ve hatta içecek dağıtıcısı gibi 18 harika özelliğe sahip. Yatakların tümü ihtiyaç ve isteklerine göre özelleştirilebilir, bu nedenle hangi özellikleri ve tasarımı seçerseniz ona sahip oluyorsunuz.

Havasız Lastikler


Üreticiye göre, Michelin‘in havasız lastikleri, tekerlek ve düz lastiklerin verdiği tüm sorunları ortadan kaldırıyor. Ani frenler ve diğer kaza durumlarına rahatlıkla karşı koyabilir, böylece şoförün konforu artar. Lastikler, bakım gerektirmeyen, dayanıklı ve yüksek performanslı bir malzemeden imal edilmiştir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version