Ana SayfaBurçlarTerazi Burcunun Karakter Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcunun Karakter Özellikleri Nelerdir?

-

Terazi burçları hayat boyu adalet için mücadele ederler. Haksızlığa dayanamazlar. Haksızlığa uğrayan bir başkası bile olsa onun hakkını aramayı kendine vazife bilir. Zoydak’ın 7. burcu olan teraziler venüs gezegeni tarafından yönetilirler. İyi huylu ve cazibeli kimselerdir. Sempatik ve nazik tavırları toplum tarafından çok sevilir. Hoşgörü ve anlayışlı olmaları dostluk ve arkadaşlık kurmalarını kolaylaştırır. Herkes terazilerle arkadaş olmak için çabalar. Toplumda örnek ve lider bir kişiliğe sahiptirler.Terazi Burcu Ask

Terazi burçları akıllı insanlardır. Başarıya nasıl ulaşacaklarını bilirler. Hayatta ne istediklerini bilen en kararlı burç terazilerdir. Çalışkan ve sabırlı olmaları başarılı olmalarını kolaylaştırır. Derin çelişkiler yaşarlar. Çevrelerinden beklentisi yüksektir. Bu beklentiler karşılanmayınca derin hayal kırıklıkları yaşarlar. Tartışmak özlerinde vardır. Kavga çıkarmak için tartıştıkları anlar çok olur. Genelleme yapmayı sevmezler. Olayları anlık değerlendirirler.

Terazi burçları kişisel tartışmayı sevmezler. Kişisel tartışmaları sinir sistemleri kaldırmaz. Sanatsal kavgalarda çoğu zaman tarafsız kalmayı seçerler. Tüm ortamlarda çağdaş bir sevke sahiptir. Güzel giyinirler evlerini çok iyi döşerler. Zevk sahibi insanlardır. Bu yüzden çevreleri imrenerek bakarlar. Klasik antika eşyaları severler. Evlerine manevi anlamlar yüklerler. İyi bir ev sahibidir. Misafirlerini çok iyi ağırlarlar. Çok güzel yemek yaparlar. Mutfakta zaman geçirmekten hoşlanırlar.

Terazi Burcu Monica Belluci

Terazi burçları günlük yaşamın küçük olaylarına aşırı ilgi duyarlar. İnsanları bir araya getirmekten mutluluk duyarlar. Kavga eden eşleri barıştırmaktan büyük mutluluk duyarlar. Çevrelerindeki olumsuzluklara duyarsız kalamazlar. Pozitif ortam yaratmada çok başarılı kişilerdir. Yalnız kalmamak adına arkadaşlık kurarlar. Olumsuzluk durumlarında kendilerine sığınacak bir liman olarak arkadaşlarını görürler. Arkadaşlığın kötü günler için olduğuna inanırlar. Çevresindeki olumsuzlukları kolay fark eder sorunları çözmek için ellerinden geleni yaparlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz