Ana SayfaModaTektaş Yüzükler ile Sevdiğinizin Kalbine Giden Yola Ulaşın

Tektaş Yüzükler ile Sevdiğinizin Kalbine Giden Yola Ulaşın

-

Tüm dünyada kullanılan takılar arasında yüzükler şüphesiz özel bir yere sahiptir. Her ne kadar alyans ve bazı sade modellerini erkekler de kullansa da yüzükler genellikle bayanların tercih ettiği bir aksesuar türüdür. Özel gün ve tekliflerde kullanılabilecek ideal bir hediye olan tektaş yüzükler, yapıları ve manevi anlamı ile büyük önem taşımaktadır. Gelişen takı sektörü ile beraber yalnızca bir yüzük ve klasik kesim değerli taştan öte bir noktaya gelinirken, bu gelişim kullanıcılara en ekonomik fiyatlar ile yansımaktadır.

Yüzüğün ana malzemesi olarak sarı altını tercih eden kişiler Efektli Tektaş Pırlanta modelini seçmektedirler. 14 ayar altının üzerine yerleştirilen 0,05 karatlık pırlanta, çevresindeki çiçek benzeri oymalar ile güzelliğini ortaya çıkarmaktadır. Pırlantanın düşük karat değeri ile ekonomik çözümler arayan kişilerin seçimi olabilecek tektaş yüzük yalnızca 420 Türk Lirası karşılığında satın alınabilmektedir.

Beyaz altın seçimlerinde ise durum bir miktar daha üst seviyeye çıkmaktadır. Bu tasarımlarda tek yerine fazla sayıda pırlanta kullanılarak birlikten doğacak görünüş ve parlaklık artışı sağlanmaktadır. 0,29 karata ulaşan pırlantalar birlik halinde iken tektaş görüntüsü vermekte ve böylece dikkat çekmektedir. 1.150 liralık fiyatı ile yüksek maliyetli olarak gözükse de, işçilik ve yapı malzemelerinin kalitesi dikkate alındığında fiyatın oldukça düşük değerlerde seyrettiği görülebilmektedir.

Takı satın alınırken evlilik teklifi benzeri ciddi bir konu mevcut ise 18 ayar altın tabanın kullanıldığı model, 0,31 karatlık bir adet büyük ve toplamda 0,07 karatlık küçük pırlantalar ile süslenmiş durumdadır. Çiçek tasarımının tercih edildiği tektaş yüzük, 2,270 liralık fiyatı ile de malzemesi ve işçiliği baz alındığında oldukça ekonomik durumdadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz