Ana SayfaModaAksesuarTaşlı Ya da Taşsız Küpe Seçenekleri

Taşlı Ya da Taşsız Küpe Seçenekleri

-

Küpe bir kıyafeti tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Bir kıyafetin şık olması onu destekleyen takılarla mümkün olacaktır. Bu nedenle de takı seçimi son derece önemlidir. Sade bir kıyafeti tamamlayan takının da sade olması şıklık sağlayacaktır. Bunun yanında takının son derece kibar olması, abartı içermemesi, zarif durması gibi hususlar son derece önemlidir.

Takı seçiminde önemli olan başka bir husus da takının hangi madenden yapıldığıdır. Gümüş, yakut, zümrüt, safir, altın, inci, ametist gibi pek çok farklı modelde takılar tasarlanmaktadır. Tek taştan oluşan küpeler olduğu gibi pek çok farklı renkte taşın harmanlanması ile oluşturulmuş küpeler de bulunmaktadır. Önemli olan bu modelleri değerlendirirken kişinin kendi zevkine ve bütçesine uygun olan modeli seçmesi olacaktır.

kupe cesitleriKüpe fiyatı konusunda değerlendirme yapılacak olursa genellikle madenin ağırlığına göre fiyatların da farklılaştığı söylenebilir. Fiyatları 145 TL’den başlayan küpeler 3.758 TL’ye kadar değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Çiçek Pırlanta Küpe pek çok kadının tercih ettiği küpe modellerinden biridir. 1,930 TL’ye satışa sunulan söz konusu küpenin yanında Fantezi Pırlanta Küpeler 941 TL’ye satışa sunulmaktadır. Aynı şekilde Ametist Pırlanta Küpe 1.555 TL’den satışa sunulmaktadır. Efektli Tek Taş Pırlanta Küpe 360 TL’den satılırken, aynı şekilde daha büyük boyutlu olan pırlanta küpe de 855 TL’den, bu modellerin daha büyüğü de 1.190 TL’den satışa sunulmaktadır.

Hem elmas, hem, yakut, hem safir hem de zümrüt pek çok farklı modelde küpe çeşitleri bulunmaktadır. Hem ekonomik durumunuza uygun olan hem de kişisel beğeninizi yansıtan küpeleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu noktada önemli olan kendinizi hem şık hem de zarif hissetmeniz olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz