Ana SayfaTelevizyonSurvivor All Star İçin İsimler Belli Oldu

Survivor All Star İçin İsimler Belli Oldu

-

2018 yılı sezonunda Survivor yarışması tekrar ekranlara dönüyor. All Star versiyonuyla tekrar yayına başlayacak Survivor’a kimlerin katılacağı netlik kazandı. Şubat ayında yayına başlayacak yarışmada birçok sürpriz olacağı açıklandı.  2018 Survivor yarışmasında takımlar 12’şer kişiden oluşacak. Takımlardaki kişi sayısı toplam on yarışmacının altına düştüğünde Acun Ilıcalı’nın Yunanistan’da sunduğu Survivor yarışmasında finale kalan 10 kişi yarışmaya dahil olacak.

Survivor All Star İçin Kesinleşen İsimler

Sosyal Medya hesaplarından açıklama yapan Nihat Doğanın 2018 Survivor yarışmasında olacağı netlik kazandı. Nihat Doğan Survivor’a katılacağını ” Kardeşlerim Sizlerin desteğiyle Yarım kalan öksüz bir hikayeyi tamamlamaya Survivor All Star 2018’e gidiyorum.. Dualarınızı benden esirgemeyin.. Bu zamana kadar Survivor hakkında tüm bildiklerinizi unutun. Mekanın sahibi geliyor.” sözleriyle duyurdu. 2011 yılında Survivor finaline kadar kalan Nihat Doğan birinciliği kıl payı ile kaçırmıştı. Bunun yanında Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu gibi isimlerinde Survivor All Star’da yarışacağı kesinleşti.

2017 Survivor yarışmasında finale kalan fakat Ogeday’a yenilerek birinciliği kaçıran Adem Kılıççı da Survivor All Star’ da olacak.  1986 yılında Ağrı’da doğan; İstanbul’da boks kariyerini sürdüren Adem Kılıççı yarışmanın iddialı isimlerinden.

İsmini Var mısın, Yok musun? yarışma programıyla duyuran ve daha sonra Survivor Panorama isimli programda yarışma ile ilgili kritikler yapan, milli sporcu Hakan Hatipoğlu da Survivor All Star yarışmasında yerini alacak. Hakan Hatipoğlu yaptığı değerlendirmelerle Survivor’ın iddialı isimleri arasında görülüyor.

Bu isimlere ek olarak; Murat Ceylan, Turabi Çamkıran, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Ümit Karan ve Cumali Akgül isimlerinin de yarışmada yer alacağı açıklandı. İddialı kadrosu ve Sürprizleriyle beklenen 2018 Survivor All Star için geri sayım başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz