Ana SayfaGündemŞeyma Subaşı Bekarlığa Veda Etti

Şeyma Subaşı Bekarlığa Veda Etti

-

Acun Ilıcalı ile yaşadığı ilişkiyle sürekli gündeme gelen Şeyma Subaşı geçtiğimiz gün bekarlığa veda partisi yaptı. Acun Ilıcalı’dan bir çocuğu olan Subaşı evlilik hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Acun Ilıcalı ile Var Mısın Yok Musun adlı programda tanışan Subaşı başı uzun bir beraberliğin temellerini attı. İlk başlarda yuva yıkan biri olarak anılan Subaşı bu haberlere çok itibar etmedi. Geçtiğimiz günlerde instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafına “evleniyorum” notu düşen ünlü bekarlığa veda partisi ile bunu kutladı.

Şeyma Subaşı Mikanos’ta Bekarlığa Veda Etti

Eylül ayında yapılacak olan düğün öncesinde Şeyma Subaşı dün gece arkadaşlarıyla birlikte Yunanistan Mikanos’ta bekarlığa veda etti. Partiye Subaşı’nın yaklaşık 20 kız arkadaşı katıldı. Katılanlar ve Subaşı bu partide doyasıya eğlendiler.

Subaşı paylaştığı bir fotoğrafa gelin emojisi koydu ve not olarak “evet benim” yazdı. Şimdi gözler eylül ayında gerçekleşecek düğüne çevrildi. Düğünün detayları birçok kişi tarafından merakla bekleniyor.

Peki Şeyma Subaşı Kimdir?

2 Temmuz 1990 doğumlu olan Subaşı adını Var Mısın Yok Musun adlı program ile duyurmuştur. Buradan 69 bin liralık ödülle ayrılan ünlü farklı projelerde de yer almıştır. Moda tasarımcılığı ile ilgilenen Subaşı Yok Böyle Dans programının moda tasarımcılığını yapmıştır. Burada ki başarısı ile kendini göstermeye başlayan Subaşı’nın Acun Ilıcalı’dan Melisa adında bir kızı vardır.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz