Ana SayfaModaSevgilinizin Sizi Terk Edeceğinin 5 İşareti

Sevgilinizin Sizi Terk Edeceğinin 5 İşareti

-

Sevgilinizle aranızda bir şeyler ters mi gidiyor? Eğer ayrılacağınıza dair bazı şüpheleriniz varsa, olabileceklerle ilgili şu 5 işaret, size ilişkiniz ve ilişkinizin geleceği hakkında bir şeyler söyleyebilir…

1. Sevgiliniz Profil Fotoğrafını Değiştirdi

Evet, bu tamamen masummuş gibi görünüyor olabilir. Ve elbette, sosyal medyada fotoğraflarını sürekli olarak güncelleyen insanlar var. İlişkinizin ilk günlerinde ikiniz de Facebook ya da Instagram profilinize fotoğraf koyduktan sonra, onu kaldırıp özellikle de çekici bir fotoğraf koyuyorsa, yeni bir sevgili bulmak için hazırlanıyor olabilir.

2. Telefonunu Size Tercih Ediyor

Birlikte otururken sizi görmezden geliyor ve telefonuyla ilgileniyorsa, muhtemelen ya bir sıkıntısı vardır ya da başka bir ilişki kurmaya çalışıyor demektir.

Sevgilim ayrılmak mı istiyor?

3. Kavga Ettiğinizde Problemleri Çözmeye Çalışmaz

İlgisizlik ilişkileri öldürür. Yeni bir şeyler denemek istediğinizde sorunu çözme konusunda oldukça ilgisiz görünüyorsa, bu onun ilişkinizden vazgeçtiğinin açık bir işaretidir. İlişki kurmaktan ziyade sona erdirmek isteyen bir partner, ilişkisinde karşılaştığı sorunlar konusunda isteksiz davranacaktır.

4. Güven ve İstikrar Azalır

Sağlıklı bir ilişkinin temellerini; güven ve istikrar oluşturur. Eğer partneriniz şüpheli davranışlarda bulunuyorsa ya da birlikte bir şeyler yapmak için plan yapan taraf nadiren oysa, bu yavaş yavaş hayatınızdan uzaklaştığının işareti olabilir.

5. Bekar Gibi Davranmaya Başlar

Sevgiliniz tek başına daha fazla takılmaya mı başladı? Arkadaşlarıyla birlikte kulüplerde takılmak ya da arkadaşlarıyla daha sık içki içmek gibi vakit harcamaya başlaması, sizden ayrılacağının bir diğer işaretidir. Birçok kişi yalnız olmaktan korkar. Dolayısıyla, birisi partnerinden ayrılmayı düşündüğünde, yavaş yavaş bekar bir hayata dönmeye başlar ve bekar arkadaşlarıyla tekrar bağlantı kurar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz