Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...
Ana Sayfa Burçlar Sevgilinin Burcuna Göre Davran

Sevgilinin Burcuna Göre Davran

-

Her burcun bir aurası olduğu kadar ona özel bir rengi ve tavrı da var elbette. İşte sizin sevgiliniz aşağıdakilerden hangisiyse siz de onun rengine bulanın ki, onu elinizde kolaylıkla tutabilesiniz.

Koç; son derece hareketli olan bu kişilik girişkenliği ve inadıyla tanınır. Ayrıca onun için hiperaktifde diyebiliriz. Siz en iyisi mi onun her dediğine ‘he’ deyin ve ara sıra beyaz yalanlarla onu hoşnut edin. Zira hiç vazgeçmeyeceğinden hep onun dediği olur bilesiniz.

Boğa erkeği; erkekler aleminin en cool kişisidir. Yakışıklı olmasa bile karizmatiktir. Tam bir lüks severdir. Bu konuda ki son önerimiz; Ağır ağbilerin kralı olan boğaları ne sinirlendir, ne de onlarla inatlaşma sakın!

İkizler; çok eğlenceli, yerlerinde duramayan, hareketli – neşeli bir yapıları vardır. Enerjileri hiç tükenmez. Konuşkandır da… Ama ardını kollamalısın. Zira çift karakterli olduğundan yalan söyleyebilir ve seni kolayca aldatabilir.

Yengeç erkeği; güleç yüzlü ve kırılgandır. erkeklerdir. Ama ailesini ve eşini sever. Mutfağa girip senin için en güzel yemekleri pişirebileceği gibi seni doğanın en güzel noktalarına da götürebilir. En güzel doğa manzarasını bildiği gibi, en güzel yemek nerede yenir onu da bilir. Onu sakın kırma ve incitme.

Aslan; gösterişli yapmayı severi,  görkemli ve heybetli bir duruşu vardır. Daima omuzları diktir. Kaliteli yaşamayı sever. Onun olduğu yerde sakın fazla ön palana çıkma ve ‘benci’ tavırlar sergileme. Yoksa anında kendinden soğutabilirsin.

Başak erkeği; titiz, düzenli ve tertipli… Sakın odasını ve çalışma masasını dağıtma ayrıca gömlek yakalarını kolalamayı da ihmal etme.

Terazi; estetiğe vurgun olan teraziler adeta sanat, iyi yaşam, gidilecek ve görülecek yerler konusunda duayendir. Onunla harika bir sosyal hayat yaşayabilirsin. Ama sakın yanında kavgacı yönünü gösterme. Yoksa anında kilometrelerce uzağında bulursun.

Akrep erkeği; delici, zeka fışkıran bakışlara sahip olan bu adamın gözlerinin içine sakın uzun süre bakma. Zira senin ruhunu okuyabilir. Sakın oyun yapmaya da kalkma. Çünkü yakalanırsın. Onun yanında neysen o ol ve asla onu kızdırma.

Yay; gezmeye çok düşkün olsa bile ne olduğunu anlamadan size sinirlenebilir. Eğer sinirleriniz sağlamsa gelgitlerine katlanabilirsiniz. Onu dışında çok eğlenceli olabilirde…

Oğlak erkeği; tam bir işkolik olan bu adamın hayatında belki eğlenceye çok yer bulamayabilirsiniz ama sağlam ve güvenli limanına da sığınabilirsin.

Kova; yaşasın özgürlük diyen bu adamlar için anneleri bir tanedir. Eğer tahammül edebileceksen sık sık gerçekleşen kayınvalide ziyaretlerine hazırlıklı olmalısın.

Balık erkeği; bu sanatçı romantikler ne olduğunu anlamadan sana kırılabilir. Eğer ona çok aşığım ve bir ömür boyu gönlünü almaya hazırlıklıyım diyorsan, ‘kırgınlık konuları’ dışında iyi ve yardımsever aynı zamanda da romantik bir insandır kendisi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı buraya yazın

Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...

Eşinizi Anlayın…

Eşinizi Anlamaya Çalışmak Size Kendinizi Anlamanızı Kolaylaştırır. Aşkı, sevgiliniz veya eşiniz hakkında düşünmeniz gereken bazı şeyler. 1 İlk hareketi yapmayı düşünün. 21. yüzyıl, ama genelde...

Seni Yeneceğim ” HAYAT “

Seni Yeneceğim “ HAYAT ” Hayat her zaman bize pembe pamuk şekeri tadında görünmez. Bir sürü inişler, çıkışlarla karşı karşıya kalırız. “Düşmem” der düşeriz, “Şaşmam”...

Sapyoseksüel Bir Kişi İle Çıktığınızı Gösteren 7 İşaret

Sapyoseksüel Bir Sevgiliniz Varsa Zekanız Onaylıdır! Bulunduğunuz kişiyle neden çıktığınızı her zaman tam olarak belirleyemeyebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla, diğerlerinin sizi başlangıçta onlara çeken özelliklerine...

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?Erkekler ve kadınlar eşit muamele görmeyi hak ederken, meselenin gerçeği, iki cinsiyet arasında belirli toplumsal farklılıklar olmasıdır. Bu makale size bu temel...