Ana SayfaModaSeksi Kombinler

Seksi Kombinler

-

Seksi Kombinler: Seksi olmak cesur olmayı gerektirir, bunu başarmak için ise sadece giysiler yeterli olmayacaktır. Bir bakışla bir gülüşle bile onu ortaya çıkarabilirsiniz. Ancak giyimin yadsınamaz etkisini de yabana atamayız elbette. Onun için yazımızda sizlere seksi kombinler göstereceğiz.

Mini Etekler: Mini etekler seksi ve dikkat çekici bir görüntü oluşturmak için en çok tercih edilen parçalardan. Ancak mini etek seçimi yaparken dikkatli olmakta fayda var. Vücudunuzu tanıyıp ona göre bir etek seçimi yaparsanız istediğiniz etkiyi daha iyi yakalayabilirsiniz. Zira vücudunuza göre seçilmemiş bir etek sizde komik ve çirkin görüntülere yol açabilir. Mini eteğin bütün vücut tiplerine yakışmadığı da bir gerçek. Eğer ki kısa ve tombul bacaklara sahipseniz mini eteklerden koşarak uzaklaşmanızı tavsiye ediyoruz. Mini etek giyildiği zaman ise üste giyilen parçanın kapalı olmasında fayda var. Seksi kombinlerden olan mini etek kombinlerinde hem açıklığı daha fazla abartmamak hem de mini eteği daha ön plana çıkarmak için üst kısımda kapalı bir bluz tercih etmelisiniz.

Salaş Üstler: Salaş üstler sadece görüntüde kalmayıp sizin karakteriniz hakkında da bilgi verir. Genelde daha rahat olmayı sevenlerin tercih ettiği bu üstler erkekler üzerinde merak uyandırmanızı sağlayacaktır. Özellikle tem omuzu düşük olan salaş tişörtler her an omzunuzdan kayıp düşecekmiş hissi uyandırır ve bu da erkekleri cezbeder. Bu salaş üstler üstüne altta vücudunuzu saran bir kıyafet tercih etmeniz de durumu dengelemek için önemli.

Skinny Jeanler: Skinny jeanlar maalesef çok zor pantolonlardır. Her bedene yakışmaz kolay kolay. Bunun için bacaklarınızın kusursuz olması gerekir. Bedeni tamamen sardıkları için böyle bir pantolonla dışarıda dolaştığınız takdirde bütün bakışlar üzerinizde olacaktır. Vücudunuza güveniyorsanız bu jeanları giydiğiniz takdirde seksi görüneceğinizden şüpheniz olmasın. Skinny jean üstüne basit bir tişört tercih ettiğiniz de seksi kombinlerden en iyilerini gerçekleştirdiğinizden emin olabilirsiniz.

Taytlar: Taytlar da ki mantık da skinny jeanlere benzerlik gösterir. Vücudu tamamen sardıkları ve esnek oldukları için de skinny jeanlarden daha fazla dikkat çekerler. Siyah ve parlak bir tayt üzerine giyeceğiniz kısa bir tişört hatlarınızı daha çok ortaya çıkaracağı için daha da dikkat çekici olacaksınızdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz