Home Televizyon “Siyah Beyaz Aşk” İzleyiciyle Buluşuyor

“Siyah Beyaz Aşk” İzleyiciyle Buluşuyor

0
“Sana Kalbimi Verdim” İzleyiciyle Buluşuyor

Kanal D’nin yeni yayın döneminde en çok güvendiği yeni projelerinden “Siyah Beyaz Aşk” Pazartesi günü ekranlarda seyircisiyle buluşacak. Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un oynayacağı dizinin senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alacak. Yönetmen koltuğunda ise daha önce çektiği birbirinden başarılı dizilerle sektörde kendisine yer bulan Yasin Uslu oturacak. Konusu birçok kez ele alınmış klişe bir konu gibi gözükse de Siyah Beyaz Aşk’taki akış, kurgu ve olaylar zinciri izleyicide bugüne kadar hiç duymadığı, çok farklı bir tat bırakacak.

“Siyah Beyaz Aşk” Dizisinin Konusu

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın başrollerine hayat verdiği “Siyah Beyaz Aşk” dizisinde kadınlarla türlü ilişkiler yaşamış ve bu yaşadıkları sonucunda kadınlara, hatta insanlara olan güvenini kaybetmiş bir adamın bir kadına yeniden kalbini açışı, yaşadıkları aşk, duygular ve önce birbirlerine, sonra da hayata tutunmaları konu ediliyor. Her insanın kendinden bir şeyler bulabileceği bu dizide konu benzerine çok sık rastlanmış bir aşk hikayesi olarak gözükse de senaryo ve oyunculuklar diziyi çok farklı kılacak ve izleyiciyi ekran başına çekecek.

“Siyah Beyaz Aşk” Dizisi Oyuncuları

Birce Akalay

1984 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu, Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2004’te Türkiye güzellik yarışmasında üçüncü olarak dereceye girdi ve ülkemizi temsil ettiği Avrupa Güzellik Yarışması’nda yarı finale kadar yükseldi. 2004 – 2007 yılları arasında Star TV ve TV 8’de spor spikerliği yaptı. Oyuncunun dizi ve sinema sektörüne girişi ise 2007 yılında yayınlanan “Kader” ve “Senin Uğruna” dizileriyle oldu. 2009 yapımı “Nefes” filminde rol aldıktan sonra yolu daha da açılan ünlüğ oyuncu, televizyon programları hazırlayıp sunmuş, “Küçük Ağa” dizisiyle ekranlardaki yerini iyice belirginleştirmiştir. Son olarak “Evli ve Öfkeli” ve “Hayat Bazen Tatlıdır” dizilerinde rol almıştır.

İbrahim Çelikkol

1982 yılında Kocaeli’de dünyaya gelen Çelikkol, basketbol ve modellikle uğraşırken Osman Sınav aracılığıyla oyunculuğa adım attı. Osman Sınav’ın Pars: Narkoterör filmiyle sinemaya adım atan Çelikkol, Karadağlar ve Keskin Bıçak gibi dizilerde rol aldı fakat esas çıkışı İffet dizisiyle yakaladı. Rekortmen Fetih 1453 filminde aldığı rolle sahnelerdeki adını sağlamlaştıran Çelikkol, “Merhamet” ve “Reaksiyon” adlı dizilerden sonra en son “Kördüğüm” dizisinde oynadı.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version