Ana SayfaSaç BakımıSaç Dökülmesine Karşı Karanfil Kürü

Saç Dökülmesine Karşı Karanfil Kürü

-

Saçlarımızın cansızlaşmasından ve dökülmesinden sürekli şikâyet ederiz.  Doğanın bize sunduğu bitkiler bu sorunumuzu çözmemizde bize yardımcı olurlar. Bitkiler ve bitkilerden elde edilen yağlar saçı derinlemesine besler, canlılık kazandırır ve dökülmelerine engel olur.

Son zamanlarda kadınlar tarafından saç dökülmesine karşı en çok kullanılan karanfil kürü bu sorununuzu çözmenizde size yardımcı oluyor. Karanfil kürünün sizi rahatsız eden bir kokusu yoktur. Hazırlaması ise oldukça kolaydır. Kullanmaya başladıktan sonra kısa sürede saçınızda inanılmaz farklılığı hissedeceksiniz. Kürü hazırlarken kullanacağınız karanfilin iri olması etkisinin daha fazla olmasını sağlar.

1 bardak kaynamış suyun içerisine 15 adet karanfili atıp bekletiyoruz. Kapalı bir cam kavanozda demlemeye bırakmak daha etkili sonuç verecektir. 10 dakika kadar demlemesini beklediğimiz kürü saç derinize masaj yaparak uygulayın. Ardından saçlarınızı durulayın. Tam olarak birkaç kullanımdan sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. İlk zamanlar günde bir kere uygularken daha sonraları bu süreyi uzatıp üç günde bir uygulayabilirsiniz. Saçlarınız artık daha sağlıklı olacak. Uzmanlar bu kürün saç dökülmesi olmayan kişiler için bile 15 günde bir kullanılmasının saça yararlı olduğunu vurguluyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz