Ana SayfaModaPartinin Yıldızı Olmak İçin 8 Saç Modeli

Partinin Yıldızı Olmak İçin 8 Saç Modeli

-

Arkadaşınızın doğum günü ya da eğlenceli bir partiye davetliyseniz, partinin yıldızı olmanıza yardımcı olacak 8 farklı saç modeli ve en trend saç stillerini bu yazımızda listeledik…

Yarım Topuz

Yarım topuz modelleri

Yazın büyük kolaylık sağladığı için plajda tercih ettiğimiz yarım topuzu, bu kış sokakta ve iş yerinde de kullanabilirsiniz. Özellikle uzun saçlarınızda harika duracak! 

Kıvırcık

Kıvırcık saç modelleri

Kıvırcık saçın havası her zaman bir başka. Uzun saçlarınız varsa, siz de zaman zaman onları tıpkı Beyonce gibi kıvırcık kullanmayı tercih edebilirsiniz.  

Ekstra Düz

Düz saç modelleri

Jilet gibi ütülenmiş bir pantolon edası taşıyan düz saçlar, uzun saçlı kadınlar için biçilmiş kaftan. Bu modeli kullanmak için Vanessa Hudgens’ın saç stilinden ilham alabilirsiniz.  

Koyu Dipler Sarı Uçlar

2017 parti saçı modelleri

Sarah Jessica Parker’ın koyu saç dibi ve sarı saç uçlarından oluşan saç modeli, uzun saçlı kadınlar için çok iyi bir seçenek.  

Kurdele

2017 parti saçı
2017 parti saçı

Uzun saçlarınız varsa, onun için kurdele kullanmaktan çekinmeyin. Geçtiğimiz günlerde yapılan Tory Burch ve Marchesa defilelerinde de sık sık rastladığımız kurdeleler, uzun saçta harikalar yaratıyor.

Kontürlü Renkler 

Saçlarda tek renk devri, yerini aynı rengin farklı tonlarını buluşturan kontürlü renklendirmeye bıraktı. Yüz şekline göre yapılan kontürlü renklendirme ile yüzünüzü olduğundan daha ince, daha yuvarlak ya da daha uzun gösterebilirsiniz.  

Islak Saçlar

Islak görünümlü saçlar

Islak saç görünümü, uzun saça en çok yakışan saç stillerinden biri. Kendall Jenner, uzun saçları ile bu saç stilinin müdavimleri arasında. 

Ayrık Kaküller

Kaküllü saç modelleri

Kakülünüz olduğunda onları sürekli kusursuz gösterme devri geride kaldı. Uzun saçları ile kakül kullanmayı tercih eden Grinin 50 Tonu’nun yıldızı Dakota Johnson, bu saç stilinin öncülerinden.  

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz