Ana SayfaBurçlarOğlak Sevgilisi Olanlara İlginç Tüyolar

Oğlak Sevgilisi Olanlara İlginç Tüyolar

-

Satürn’ün 30 yıl süren bir aradan sonra oğlak burcunda olanları kişileri etkileşimi altına aldı. Peki ya sevgiliniz bir oğlak erkeğiyse! Bakalım bu yıl onu nasıl etkileyecek ve karşınızda nasıl bir adam göreceksiniz?

Oğlak burcu mensubu bir erkek; otoriter, dediğim dedik, hafif çapta ben merkezli kişiliklerdendir. İşte tamda bu noktada onunla zıtlaşmamanız ve sürtüşmemeniz gerekebilir.  Aksi taktirde onunla vedalaşmayı göze almış sayılırsınız. Öte yandan bu soğuk ve ciddi görünümlü adamın kalbinde yufka yürekli, aynı zamanda merhametli bir çocuğun varlığını da asla göz ardı etmemelisiniz.  Zira bu adamın en güzel özelliklerinden biride sabır taşı kadar sebatkar ve dingin olmasıdır. Bu adamı çözecek olan iki kelime varsa o da uyum ve sadakattir.

Onu Etkilemenin Yolları

1 – Ona ilgi göstermek yapacağınız en iyi hareket olacaktır.

2 – Unutmayın onun için dürüstlük, sevgi ve güven her zaman ön planda olacaktır. Sakın günün birinde farklı cadı oyunlarına kalkışmayın. Zira yakaladığı ilk yalanınızda sizi ebediyen terk edebilir.

3 – Oğlak insanı ve elbette ki erkeği için tam manasıyla bir işkoliktir diyebiliriz. Ama bu yeri geldiğinde güzelce ve adabınca eğlenmeyecek anlamına da gelmez. Siz yerinde ve zamanında davranın, o kesinlikle size uyacaktır. Yeterki çılgınlıklardan ve taşkınlıklardan uzak durun. Aksi taktirde sizden büyük bir hızla soğuyacaktır.

4 – Oğlak burcu erkeği maceraperestlikten hoşlanmaz.

5 – Onun için ‘cimri’ nitelendirmesi yapanlar, kesinlikle tutumlu olmanın ne demek olduğunu bilmeyen insanlardır. O sadece parasını sokağa atmayı sevmez. Oysaki lükse düşkün bir yaşamı da en başarılı şekilde icra edebilir.

6 – Başarılı, ayakta durmayı bilen, dürüst kadınlar onu her zaman çeker. Yalancı kadınlarsa onun için adeta bir şeytandır.

7 – Aşkta onun hayatında ki her şey gibi ‘ciddi bir iş’tir.

8 – Usturuplu, dingin ve ağır oğlak erkekleri aynı zamanda tutkulu bir aşıktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz