Ana SayfaBurçlarOğlak Burcunun Karakter Özellikleri Nelerdir?

Oğlak Burcunun Karakter Özellikleri Nelerdir?

-

Oğlak burçları hayata emin adımlarla tutunmayı tercih ederler. Sevgi, aşk ve ilgiye özlem duyan bir yaşam sürerler. Oğlaklar çok hassastır. Kendilerini çoğu zaman dış dünyadan soyutlarlar. Yalnız kalmayı içe kapanmayı severler. Oğlaklar çok titizlerdir. İşlerini büyük bir titizlik içinde yürütürler. Çevreleri oğlakları çok pinpirikli olarak değerlendirir. Bu davranışları bazı çevrelerde itici karşılanır. İşleri ve hayatı çok ciddiye alırlar. Bu yüzden işkolik bir burçtur.

Oğlak burçları sözünde duran dürüst burçlardır. Verdikleri sözü tutmak için ne gerekiyorsa yaparlar. Yalan ve ikiyüzlülüğü sevmezler. Kendileri gibi dürüst ve içten dostluklar ararlar. Sevgi aşk ve dostluk özlemi çekmelerinin sebebi budur. Çok zor arkadaş olurlar. Buldukları arkadaşa sımsıkı sarılırlar. İnsanlara hep şüphe ile yaklaşırlar. Güvenlerini kazandıktan sonra şüpheli bakışları geride bırakırlar.

Oglak Burcu Saturn

Oğlak burçları yüzeysel ve yapay olan her şeyden nefret ederler. Derin duygular yaşayan oğlaklar her şeyin doğal olmasını isterler. Yapay göstermelik arkadaşlıklardan ve ilişkilerden uzak dururlar. İnsanların zayıf taraflarını alaycı bir dille eleştirirler. Bu yüzden çevrelerinden çok tepki alırlar. Zamanı çok iyi kullanırlar. İşlerinde titizlik gösterirler. İyi plan yaparlar. Planlarına sadık kalıp uygularlar.

Oglak Burcu Orlando Bloom

Oğlak burçları dünyayı şiddetten kurtarmak isterler. İtiraza tahammül edemezler. Eleştirilmek hoşlarına gitmez. Ağır eleştiriye mağdur kaldıklarında çizgilerinden çıkabilirler. Nazik ve hoş sohbetleri ile çevrelerinin sevgisini kazanırlar. Kendini öne atmazlar. Arka planda olmayı tercih ederler. Oğlaklara yaklaşmak zordur. Hantal ve kuruntulu olmaları oğlakları asosyal yapar. İşkolik olmaları işverenlerin hoşuna gitse de iş arkadaşları bu durumu sevmez. Kendisine karşı çıkılmasını istemez. Karşı çıkanı kırmak ve ezmek oğlak için büyük bir tutkudur. Aşırı kararlar ile dikkat çekerler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz