Ana SayfaTelevizyon“Nerdesin Birader" Dizisi Geliyor

“Nerdesin Birader” Dizisi Geliyor

-

Yeni yayın dönemi, birbirinden iddialı yapımları izleyicinin beğenisine sunuyor. Artık aksiyon-komedi tarzındaki diziler de çok büyük ilgi uyandırıyor. Önceleri ATV için çekileceği duyurulan dizi, kanal ve yapımcı firma arasındaki aksama ve anlaşmazlıklardan ötürü Fox TV ile anlaştı ve dizi çalışmaları tempo kazandı. Yapımcılığını Filmevi Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmeni Ulaş Cihan Şimşek olurken, dizinin hikayesini Ali Doğançay, senaryosunu Sahne 77 üstlenecek. Dizinin başrol oyuncuları ise en son Kertenkele dizisindeki rolüyle karşımıza çıkan, Avrupa Yakası, Akasya Durağı, Yalan Dünya, Leyla ile Mecnun gibi dizilerde başarılı performansıyla dikkat çeken Timur Acar ve Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tanınan Gonca Sarıyıldız.

Nerdesin Birader Dizisinin Konusu

Biri Bollywood’da film çekme uğraşındaki amatör bir oyuncu, diğeri ise büyük bir şebekenin peşine düşen bir komiser olan ikiz kardeşler Yunus ve Yiğit’in hikayelerinin anlatıldığı dizide Yunus, yaşanan birtakım aksilikler sonucu sınır dışı ediliyor ve olaylar bundan sonra başlıyor. Kardeşi Yiğit’in yanına dönen Yunus’un bir geceliğine komiser olan ikizi Yiğit’in yerine geçmesi gerekiyor ancak yaşananlardan dolayı durum bambaşka yerlere gidiyor, oyun sanıldığından çok daha uzun sürüyor, hikaye izleyiciyi gittikçe içine çekecek biçimde gelişiyor.

Nerdesin Birader Dizisinin Oyuncuları

Timur Acar

“Nerdesin Birader” Geliyor

22 Aralık 1979 tarihinde Sakarya’da doğan ünlü oyuncu çocukluk ve gençlik yıllarını Almanya’da geçirdikten sonra 1999 yılı Sakarya Depremi’nden sonra memleketine yerleşti. Aynı yıl tiyatroyla ilgilenmeye başladı ve İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde eğitim aldı. Kurşun Yarası, Avrupa Yakası, Akasya Durağı gibi popüler dizilerde oynayarak adını duyurdu. En son Kertenkele dizisinde üç farklı rolle karşımıza çıkarak yeteneklerini sergiledi.

Gonca Sarıyıldız

“Nerdesin Birader” Geliyor10 Şubat 1986 Ankara doğumlu olan Gonca Sarıyıldız, Anıttepe Lisesi’nin ardından Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim alarak tahsilini tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Fatma Sultan karakteriyle geçen Sarıyıldız, Bedel ve Seviyor Sevmiyor dizileriyle kariyerindeki yükselişi sürdürdü. Genç oyuncu, ilk büyük rolünü baş rolünü üstleneceği Neredesin Birader dizisinde alacak ve dizide göstereceği performansla çok daha geniş kitlelerce tanınmaya başlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz