Ana SayfaModaMutlaka Denemek İsteyeceğiniz 6 Saç Modeli

Mutlaka Denemek İsteyeceğiniz 6 Saç Modeli

-

Saç stilinizi değiştirmek istiyorsanız, size ilham verecek 6 farklı saç kesimi ve saç stili seçeneğini bu yazımızda bulabilirsiniz! 

Rihanna Stili  

Rihanna saç stili

Sık sık saç modeli değiştirse de Rihanna’nın favori modellerinden biri, açık bırakmayı tercih ettiği, yandan ayrılmış düz uzun saçları. Bu model, size de sportif ve havalı bir görünüm verecek.  

Kaküller  

Kaküllü saç modelleri

Modası geçmeyen bir saç modeli de kaküllü saçlar. Geniş alnınızı daha dar ve uzun yüzünüzü daha kısa göstermek için tercih edebileceğiniz bu saç kesimi, uzun saçlı kadınlara kesinlikle çok yakışıyor.  

Krepeli 90’lar  

Krepeli saç modelleri

Üst kısmı krepe yapılarak kabartılan ve saçlar arkaya atılarak toplanan krepeli 90’lar saç modeli, özellikle davet saçı olarak kullanabileceğiniz bir model. Geçtiğimiz günlerde Naomi Campbell de katıldığı Swarovski partisinde benzer bir model kullanmıştı.  

Katlı Kesim 

Katlı saç kesimi

Son dönemde küt kesimler popüler olsa da, katlı kesimin müdavimleri de ondan vazgeçemiyor. Perçemlerden başlayarak uzayan saçlar, özellikle yuvarlak ve oval yüzlü kadınlara çok yakışıyor. Katlı kesim, Lily Aldridge’ın da favorisi. 

Yeşil Saç Modası

Yeşil saç modası, önümüzdeki günlerde sokakların tozunu attıracak! Bu modanın öncülerinden biri olmaya ne dersiniz? 

Ekstra Yandan Ayrılan Saçlar 

Yandan ayrılmış saçlar

Neredeyse kulak hizasından başlayarak ayrılan saçlar, en çok da uzun saçlı kadınlara yakışıyor. Bu modei kullanırken, Cara Delevingne gibi saçınızı tek tarafta kullanmayı tercih ederseniz, çok zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz