Home Gündem Mustafa Ceceli Yeni Eşi İle Balayında

Mustafa Ceceli Yeni Eşi İle Balayında

0
Mustafa Ceceli Yeni Eşi İle Balayında

Sevilen bir sanatçı olarak bilinen Mustafa Ceceli hayranlarını son dönemlerde çok şaşırttı. Özellikle eski eşinden bir anda ayrılma kararı alan ve ardından yeni biriyle yaşadığı aşk iddiaları gerçek oldu. Sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflar ile hayranlarını şaşırtan Ceceli, çok zaman geçmeden kendi aralarında yaptıkları nikah ile dünya evine girdi yeni sevgilisi ile. Mutluluğunu kısa bir süre sonra sosyal medyadan bildirerek hayranlarına, eski eşiyle anlaşmalı ayrıldıklarını söylemiştir.

Unutulmaz bir tatil için

Kısa sürede evlilik kararı alan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli sevenlerine sosyal medyadan ulaştı. Yeni eşiyle daha önceden aşk yaşadığını söyleyen Ceceli, boşanmanın ardından sadece 5 gün sonra yeniden evlendi. Evlendikten sonra unutulmaz bir balayına giden ünlü sanatçı, yeni eşi olan Selin İmer ile Fransa’yı tercih ettiler. Aynı kıyafet ile gündeme gelen çift Fransa’nın Nice ve Monako şehirlerinde geçirdikleri güzel dakikaları sosyal medya hesabından sevdikleri ile paylaştı.

Mustafa Ceceli balayı fotoğraflarını sosyal medyada yoruma kapattı

Mustafa Ceceli ve Selin İmer çifti evliliklerin ardından balayı için gittikleri Fransa’nın Monako ve Nice şehirlerinde çekildikleri fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaştılar fakat paylaştığı fotoğrafları yoruma kapatması dikkat çekti. Tatilden önce Nişantaşı’nda alışveriş yaparken yakalanan Ceceli sorulan çocuk düşünüyor musunuz sorularına da cevap olarak “çocuk düşünmüyoruz, bunu da buradan paylaşmış olayım” şeklinde yorum yapmıştır. Gözler Ceceli çiftinin üzerinde…

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version