Ana SayfaGündemMurat Başoğlu Karısını Aldattı

Murat Başoğlu Karısını Aldattı

-

Türk televizyonlarında  bir dönem en ilgi çeken programlardan biri Sabah Şekerleri idi. Sabah Şekerleri benzeri programlar birçok kanalda yayınlanmaya başlamıştı. Sabah Şekerleri programının en bilinen sunucusu ise Murat Başoğlu idi. Magazin dünyasının son zamanlarda en büyük gündemini de Murat Başoğlu oluşturuyor. Bunun sebebi ise, ünlü sunucunun 14 yıllık eşi olan Hande Bermek’i Bodrum tatili sırasında bir tekne turunda sarışın bir güzelle aldatması. Ünlü işadamlarından Ayhan Bermek’in kızı olan Hande Ermek ile 2003 yılında dünya evine giren Murat Başoğlu, bodrum açıklarında sürat teknesiyle gezinirken, sarışın bir kadınla dudak dudağa öpüşürken kameralara yakalandı.

Başoğlu, geçtiğimiz yıllarda da birçok defa eşini aldattığı yönünde haberlerle gündeme gelmiş fakat bu kadar net bir kanıt daha önce basında yer almamıştı. Başoğlu’nun, sarışın bir kadınla dudak dudağa gözüktüğü bu fotoğraflar hakkında ne yapacağı ise şu an magazin gündeminin en büyük merak konusu.

Murat Başoğlu Kimdir?

1968 yılında dünyaya gelen Başoğlu, Sabah Şekerleri’nin sunucusu olarak Tv dünyasında tanınsa da, aynı zamanda bir iş adamı ve mankendir. Sabah Şekerleri ile birlikte birçok programın da sunuculuğunu yapan Başoğlu, Benzemez Kimse Sana isimli Tv şovunun üç kez sunuculuğunu yapmıştır. 2015 yılında ise Çilek Kokusu adlı Tv dizisinde rol almıştır. Başoğlu, aynı zamanda reklamcılık ve tasarım ürünler üzerine şirket işletmektedir. Huysuz Virjin’in ekürisi olarak bilinmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz