Ana SayfaModaÜnlülerMichelle Obama Saç Stili

Michelle Obama Saç Stili

-

Michelle Obama Saç Stili: Michelle LaVaugnn Robinson Obama bir Amerikan avukatı, yazar ve belki de en önemlisi Amerika’nın 44. Dönem ve ilk Afro-Amerikan başkanı Barack Obama’nın eşi. Amerika’nın First Lady’sinin Michelle Obama saç stili şu şekilde. Saç rengi siyah olmakla birlikte Michelle Obama, dalgalı, kıvırcık, orta uzunlukta veya kısa saç tiplerinden hoşlanıyor.

Michelle Obama Kısa Kıvırcık Saç Tipi

Michelle Obama bu kıvırcık saç tipi ile yüz güzelliğini ön plana çıkarıyor. Koyu renkli ve çok sayıda kıvır kıvır saçlarıyla yüzünün çekiciliğini ön plana çıkarırken akşam yemeği için de hazır bir görünüme kavuşuyor. Kıvır kıvır ve dalgalı arkaya yatırılmış ve fönlenmiş saçları sayesinde oldukça farklı bir görünüm elde eden Michelle Obama, çok cesur bir görüntü ile zarif bir görünüm arasında harika bir denge kuruyor. Bu kısa siyah saç kesimi, oval köşeli yüzler için oldukça kullanışlı.

michelle obama saç

Afrika-Amerikalı Kısa Saç Fikirleri

Bu kıvırcık saç modelinin Michelle Obama saç stili arasında ona en  çok yakışan olduğunu söyleyebiliriz. Saçın bu halinin çok sayıda niteliği olduğunu eklemek lazım. Saçlarda kıvırcıkların yönelimleri ve durumları yüzün de oldukça güzel görünmesini sağlıyor. Saçın yana doğru yatmış olan bir bölümü ve yukarı doğru yönelen diğer bir bölümü, daha yumuşak bir görünüm kazandırmış ve saç uzmanının alnı da güzelce açarak ferah bir görüntü almasını sağlamış. Eğer 40 yaşın üstündeyseniz ve saçlarınız kıvırcıksa Michelle Obama’nın bu saç tipini deneyebilirsiniz.

Orta Uzunlukta Dalgalı Saç Modeli

Bu saç modeli ile Michelle Obama’nın hem feminen hem de oldukça güzel göründüğünü söyleyebiliriz. Saçın ön tarafının zarifçe yana doğru yatırılması yüzün daha güzel görünmesine yol açarken, omuzlara kadar uzadığı için aynı zamanda oldukça doğal bir görünüm de katıyor. Bu saç uzunluğunun Michelle Obama için harika olduğunu söyleyebiliriz. Michel Obama saç stili arasında bu modelin çok kalabalık durmadan yüzü ön plana çıkartırken oldukça şık bir görünüm sunuyor.

2017 – Kısa Kıvırcık Saç Tipi

2017 yılında genelde orta ve kısa saç uzunluğunda gördüğümüz Michelle Obama, Kenedy Salonunda gerçekleşen galada bir Diva gibi görünüyor. Bu saç tipinin yaşı 50’den yukarıda olan bayanlara öneriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz