Ana SayfaGündemMehmet Ali Erbil Sert Çıktı

Mehmet Ali Erbil Sert Çıktı

-

Mehmet Ali Erbil, şimdiye kadar 30’dan fazla filmde ve 10’dan fazla dizide oynayan ünlü oyuncularımızdan biridir. Oyunculuğunun yanında sunuculuk yaptığı unutulmaz yarışma programlarında da yer aldı. Bu televizyon başarısının yanında özel hayatı ile de gündemden düşmeyen Erbil geçtiğimiz günlerde yine magazin gündeminde adından bolca söz ettirdi. Ünlü komedyen Cihangir’de bulunan bir mekân çıkışında bir kızla objektiflere yakalandı.

Mehmet Ali Erbil Biriyle Görüntülendi

Çapkınlıkları ile ismi magazin dünyasından düşmeyen Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz günlerde yine bir genç kızla objektiflere yakalandı. Geçen akşam Cihangir’de bir kızla yakalanan Mehmet Ali Erbil gergin tavırlar sergiledi. Rose Marina adlı mekânda arkadaşları ile sohbet eden Erbil’e çıkışta genç bir kadın eşlik etti. Onların resimlerini çeken magazincileri fark edince sert tavırlar sergiledi.

Erbil geçtiğimiz akşam bir genç kızla yakalanmıştı. Magazin ekiplerini fark eden Erbil bir hayli gerildi. Bunun üzerine birlikte takıldığı kıza sert çıkışlarda bulundu. Mekândan çıktıktan sonra kıza “Ne yanıma geliyorsun, görmüyor musun çekiyorlar.” diyerek azarladı.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil önceki akşam Cihangir’de bir mekânda takıldıktan sonra yanındaki kızı azarladı. Mekandan çıktıktan sonra yanındaki kız arabaya onun yanına oturmaya çalışırken ünlü komedyen Erbil “Ne yapıyorsun kızım? Geçsene öne” diyerek azarladı. Genç kadın beklemediği bu uyarı üzerine dediğini yaptı ve ön koltuğa oturdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz