Ana SayfaModaLeopar Nasıl Kombinlenir?

Leopar Nasıl Kombinlenir?

-

Çöllerin, balta girmemiş ormanların vahşi havasını ilginç desende ki formuyla üzerimize taşıyan leopar deseni; biraz vahşi, biraz gizemli moda parçalarındandır. Aslında leopar parçalar iddialı moda öğelerindendir ve her daim dikkatli kullanılması gerekir. Moda alanında öyle parçalar vardır ki aşırı gittiğinizde içinde boğulabilirsiniz. İşte leopar da onlardan biri…

Leopar desenlerinin kullanması zor mu, kolay mı yazımızı okuduktan sonra buna karar veren siz olun isteriz ama leoparın etkili moda parçalarından olduğu da basit gerçeklerdendir. Aşırı gittiğinizde sizi bayağılıkla – aşırılık arasında bırakacak olan bu desen, içinde bulunduğumuz senenin büyük hitlerinden. Daha önce hiç kullanmaya cesaret edemeyenlerdenseniz şayet ufak ufak ısınma turlarına başlamanızı öneririz. Kim bilir? Belki de önümüzde ki günlerde çok başarılı bir leopar uyarlayıcısı dahi olabilirsiniz.

İşte Doğru Leopar Uygulamaları

Sizi dozaja göre seksi ve sükseli gösterebilecek olan leoparı enerjiniz yüksek olduğu – dikkat çekmek istediğiniz zamanlarda kullanmanızı öneririz. Leopar kullanırken en çok dikkat etmeniz gereken şey diğer parçalarla yarışmaması gerekliliğidir. Kısacası leopar kullanacağınız zaman iddialı  – çarpıcı renkleri ve parçaları hatta hatta takıları unutmalısınız. Öte yandan leopar giydiğinizde en iyi eşlikçi renk; siyah tonları olmalıdır.

İşte Önerilen Birkaç Leopar Kombini

  • leopar ceket – siyah basic bluz
  • Siyah gömlekler – leopar trenç – füzo pantolon
  • Leopar desen boxie mont – siyat sweat – Jean pantolon
  • Siyah biker bir ceketin altında leopar bir elbise
  • Leopar parçalarla kurabileceğiniz en güzel kombinler olabilir.

Ek olarak toprak renkleri ve military yeşilini de leoparlarla kullanabilirsiniz.

Leoparı giysileri jeanlerle birleştirirseniz keskin havasını kırmış olursunuz.

  • leopar tayt – kot gömlek
  • Leopar ceket –  yırtık kot pantolon

Dilerseniz leoparı beyazla da kullanabilirsiniz. Leopar desen moda parçaları demek büyük ceketler, montlar ya da bluzler anlamına gelmez. Örneğin küçük bir saç bandanası, leopar bir kemer ya da şal belki de leopar stilettolar giyerek de bu trendi vurgulamış sayılırsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz