Ana SayfaModaAksesuarKüpe Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar

Küpe Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar

-

Kadınlar için takı kullanımı son derece hassas bir iştir. Özellikle özel bir gecede geceye uygun takının kıyafete göre seçilmesi gerekmektedir. Dolayısıyla küpe seçiminde hem giydiğiniz kıyafetin hem de taktığınız diğer takıların çeşitliliğinin önemi bulunmaktadır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli şey takının içerdiği maden olacaktır. Yakut olan takılar küpeyi süslemektedir. Bunun yanında safir, elmas, pırlanta, gümüş, altın gibi pek çok farklı küpe modellerini değerlendirmeniz gerekmektedir.

Küpelerin fiyatı aynı zamanda madenin ağırlığına göre değişmektedir. Elmas Damla Safir Küpe 460 TL’den satılmaktadır. Söz konusu küpeler yeşil, mor, siyah, beyaz gibi pek çok farklı renkte tasarlanmaktadır. Önemli olan küpenin kıyafetinizle uyumlu olması gerekmektedir.

Kadınların en çok beğendiği modellerden biri Safir Pırlanta Küpe 885 TL’den alıcı bulmaktadır. Safir Pırlanta Küpe aynı zamanda daha küçük boyutta ve top şeklinde 190 TL’ye alıcı bulmaktadır. Renkli ve taşlı küpe modellerinden hoşlanan pek çok kişi zümrüt yakut pırlanta küpe almayı tercih etmektedir. Söz konusu 1.010 TL’den satışa sunulmaktadır.

Yakut Pırlanta Küpe 2.634TL’den, Zümrüt Pırlanta Küpe 887 TL’den satışa sunulmaktadır. Zümrüt Pırlanta Küpe 612 TL’den alıcı bulmaktadır. Efekti Tektaş Pırlanta Küpe 360 TL, Efektli Tektaş Pırlanta Küpe 855 TL, Efektli Tektaş Pırlanta Küpe 1.190 TL, Elmas Damla Safir Küpe 460 TL’den satışa sunulmaktadır.

Çiçek Pırlanta Küpe 1.930 TL’den satışa sunulmaktadır. Bunun yanında ametist pırlanta küpeler de pek çoğu 1.555 TL’den satılmaktadır. Aynı şekilde Aquamarin Pırlanta Küpe’yi de 1.555 TL’ye alabilirsiniz. Pek çok kadın küpede fantezi modelleri değerlendirmektedir. Fantezi Pırlanta Küpe 941 TL’den satışa sunulmaktadır. Önemli olan bütçenize ve zevkinize uygun en şık modeli tercih etmektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz