Ana SayfaModaKullanışlı Moda Hileleri

Kullanışlı Moda Hileleri

-

Moda hilelerini tam olarak bilmiyorsanız tam bir moda takipçisi sayılmazsınız. Örneğin bu konuda küçük – büyük 100’lerce moda hilesi bulunuyor.  Eğer ben bir moda kurduyum ya da ben tam bir ikon olmak istiyorum diyorsanız kesinlikle bu hileleri bilmelisiniz.

1 – Vücudunu tanımayan bir bayandan gerçek bir moda hilekarı çıkmaz. Bu konuda yapmanız gereken en iyi şey aynanın karşısına geçmek ya da boydan fotonuzu çekmek olacak. Ardından kadın vücut formları türünden başlıklar yazarak internetten kendi vücudunuzun formunu tespit etmelisiniz. Yoksa moda ikonu olmak yerine sürekli vücudunuz aykırı giyinen bir ‘moda rüküşü ‘ olarak kalmaya mahkum olabilirsiniz.

2 – Eğer uzun boylu bir bayansanız okey, midi eteklerden maksi elbiselere kadar her tür ürünü giyebilirsiniz ama kısa boyluysanız her daim dikkatli olmalısınız. Söz gelimi küçük  – kısa formlu parçalar, ince kesimler her zaman size daha uygun olacaktır.  Örnek; sigaret pantolon ve sigaret etekler…

3 – Şimdi de ayaklarının büyük olmasından şikayet eden bayanlara özel bir öneri geliyor. Unutmayın ki yuvarlak – yumurta burulu / küt burunlu ayakkabı ve botlar ayaklarınızı daha küçük gösterecektir.

4 – Gelelim çantalara… Kısa boylu bayanlar asla büyük boy çantalardan kullanmamalıdır. Türk lokumu tipli bayalar mega boy çantalardan, askılı omuz çantalarından uzak durmalıdır. Onlara en uygun çantalar mug çantalar ya da portvöyler olabilir.

5- Şimdiyse toplu bayanlara bir öneri… Kendinizi siyaha mahkum ederek hayatı kendinize zindan etmek moda konusunda yapacağınız en büyük hata olacaktır. Unutmamalısınız ki gök kuşağında bulunan yedi rengin tonlarca çeşitlilikte koyu tonları mevcut. Bunları kullanmayı da denemelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz