Ana SayfaModaAksesuarKolyeleriniz ile Aksesuarlarınızda Fark Yaratın

Kolyeleriniz ile Aksesuarlarınızda Fark Yaratın

-

Kolyeler yapı olarak basit takılar gibi gözükseler de kullanılan maden ve değerli taşlara tasarımların detay noktaları eklendiğinde ortaya oldukça nadide eserler çıkmaktadır. Yılların çalışma ve tecrübesi sonucunda kusursuz güzellikte yaratılan kolyeler ihtiyaç sahiplerine ekonomik fiyatlardan sunularak yoğun talep karşılanmakta ve karşılıklı memnuniyet sağlamaktadır.

Günümüzde sıklıkla kullanılan burç tasarımlı kolyeler her yaştan kişiye hitap etmektedir. Damla şeklindeki tabanın alt kısmına 925 ayar gümüşten yapılmış burç simgesi ekli olup üst kısımda ise burcun karakteristik özellikleri ile uyumlu olduğu düşünülen değerli taşlar yerleştirilmiştir.  160 liralık değerleri ile kişisel ve hediye amaçlı satın alımlarda oldukça ekonomik bir tercih olan bu takılar, modern çizgileri ile de göz kamaştırmaktadır.

Popüler modeller arasında gösterilebilecek tektaş kolyeler ise daha çok davet ve benzeri özel günlerde kullanıma uygundur. Genel olarak farklı şekil ve boyutlardaki pırlantalar ile hazırlanan bu takılar, zaman zaman safir, yakut ve benzeri değerli taşlar ile de zenginleştirilmektedir. Zincir kısmının gümüşten seçildiği takılarda beyaz altın ile renk uyumuna da dikkat edilmektedir.

Kolyeleriniz ile Aksesuarlarınızda Fark Yaratın Bu alandaki en ilginç tasarımlardan birisi şüphesiz Melek Tektaş Pırlanta’dır. Bu modelde adından da anlaşılabileceği gibi 14 ayar sarı altından yapılmış bir melek figürü elinde 0,04 karatlık bir pırlanta taşımaktadır. Modelin işçiliğindeki detay ve tasarımın orijinalliği dolayısı ile kullanıcının ve sevdiklerinin gözlerini kamaştıran bu ürün, yalnızca 565 liralık satış fiyatı ile de dikkat çekmektedir.

Kompozisyonun genel yapısına bağlı kalınarak 0,04 ilâ 0,4 karatlık pırlantalar kolyelerde kullanılabilmektedir. Takılarda, kullanılan taşın karat değerinden ziyade tasarım ile uyumlu olması ve kullanım esnasında kişiye zorluk çıkarmayacak modellerden tercih edilmesi, gelecekte duyulan memnuniyet duygusunu arttıracaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz