Ana SayfaModaKız Arkadaşla İlk Buluşmada Nasıl Giyinmeli?

Kız Arkadaşla İlk Buluşmada Nasıl Giyinmeli?

-

Hayatınızın aşkını buldunuz. Güzel görünmek onu etkilemek istiyorsunuz. Böylesine önemli günde giyim ve kuşamınıza dikkat etmelisiniz. Kız arkadaşınızla buluşurken doğru giyim tarzını seçmelisiniz. Bu konuda moda uzmanları şu tavsiyelerde bulunmaktadır:

Renk Seçimi: Estetik görünümde renk seçimi çok önemlidir. Renk sizi ve karakterinizi yansıtır. Bu yüzden elbiselerinizi de doğru renkleri kullanmalısınız. Kıyafetiniz enerjinizi yansıtacak renkte olmalıdır.  Renkler size özel olmalıdır. Pantolon ve tişört renk seçimi çok önemlidir. Kadınlar dış görünüşte renk seçimine ve uyumuna dikkat ederler. Canlı renkler ve akışkan renkler kullanmalısınız. Açık renkli ve parlak renkler sizi itici kılabilir.

Ayakkabı Seçimi: Takım elbisenin altına spor ayakkabı giymek doğru değildir. Ya da spor bir elbisenin altına kundura giymek doğru değildir. Ayakkabı seçimi giyim tarzınıza uygun olmalıdır. Köşeli uçlu ya da sivri uçlu ayakkabılardan uzak kalmak gerekir. Ayakkabınızın şekli kadar temiz ve boyalı olması da önemlidir.

Elbise Seçimi: Özel günde elbiseniz de önemli olmalıdır. Üzerinize oturan rahat bir elbise olmalıdır. Elbisenizin temiz ve ütülü olması son derece önemlidir. Elbisenizin özellikle pantolonlarda paçanın çok uzun ve kısa olması sizi rüküş gösterecektir. Elbise seçiminde mutlaka zevk sahibi bir arkadaşınızdan destek alın. Arkadaşınızın kız olmasına dikkat edin. Çünkü sizin bir kız bakış açısı ile değerlendirilmeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz