Ana SayfaMakyajKirpik Lifting Nedir? Nasıl Yapılır?

Kirpik Lifting Nedir? Nasıl Yapılır?

-

Kirpik Lifting Uygulaması: Güzel ve uzun kirpikler her kadının hayalidir. İnsanları ilk olarak yüzlerimizle karşılaşırız ve yüzde de dikkati en çok gözler çeker. Uzun ve gür kirpikler gözleri daha çok ön plana çıkarırlar ve bakışları keskinleştirir, bu sayede de insanlar üzerinde kalıcı etkiler bırakmamak imkansız hale gelir. Eğer ki uzun kirpiklere sahip değilseniz çeşitli uygulamalarla kirpiklerinizi daha uzun gösterebilirsiniz. Bu uygulamalardan en zararsızı olanı da kirpik lifting uygulamasıdır.

Bu Uygulama Nedir? Kirpiklerle ilgili bir işlem yapılacaksa eğer çok dikkatli olunması gerekiyor. Çünkü kirpiklerle gözler birbirleriyle direkt temas halinde olduğu için yapılan işlemler gözlere de direkt etki ediyor. Ve eğer zararlı bir ürün kullanılırsa gözlere de zararları dokunabileceği için dikkatin bir kat daha artırılması gerekiyor. Kirpik lifting uygulaması sırasında tamamen doğal ürünler kullanıldığı için böyle bir zararlı durumla karşı karşıya ihtimaliniz neredeyse yok diyebiliriz. Kirpik lifting uygulaması bir kirpik kıvırma işlemidir. Bu işlem bildiğimiz kirpik kıvırıcı ile yapılmıyor tabi ki. Kalıcı olması açısından çeşitli ürünler kullanılarak yapılıyor.

Nasıl Uygulanır? Uygulama sırasında kişinin kendi kirpiklerine ek olarak bir kıl ekleme işlemi yapılmıyor. Tamamen kişinin kendi kirpikleri kullanılarak kirpikleri uzatma işlemi gerçekleştiriliyor. Kişinin kirpikleri kıvrılıyor ve silikonla sabitleniyor. Kirpik lifting uygulaması sırasında aynı zamanda kirpikleri beslemek için keratin de kullanılıyor. Bu keratin uygulaması sayesinde de kirpiklerinize aynı zamanda bakım yapılmış oluyor. Keratin uygulaması kirpiklerinizin uzamasını sağlıyor zaman içerisinde. Yani kirpik lifting uygulaması sayesinde hem kirpiklerinizi birkaç aylığına uzatmış oluyorsunuz aynı zamanda da doğal yollardan kirpiklerinizi tamamen kalıcı olarak da çoğaltmış oluyorsunuz.

kirpik lifting

Zararlı mı? Kirpik lifting uygulaması sırasında hiçbir kimyasal ürün kullanılmadığı için uygulamanın kesinlikle zararı bulunmuyor. Herhangi bir kirpik ekleme işlemi gerçekleşmediği için sonrasında kirpiklerin kopma dökülme durumu da söz konusu değil. Bunun aksine kirpiklere vitamin ve keratin bakımı yapılarak kirpikleriniz kalıcı olarak çoğaltılmış oluyor.

Uygulama yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir ve ilk uygulama sonrasında kalıcılığı ise ortalama olarak yaklaşık 2 ay kadar sürmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz