Ana SayfaMakyajKırmızı Ruj Nerelerde Kullanılır?

Kırmızı Ruj Nerelerde Kullanılır?

Kırmızı Ruj Hakkında...

-

KIRMIZI RUJ NERELERDE KULLANILMALI: Güzel ve dolgun dudaklar bütün kadınların hayali. Bu dudaklara ulaşmak için ise oldukça fazla uğraş veririz. Ancak bütün bu uğraşlarla zaman harcamak yerine uygulayacağınız küçük bir kırmızı ruj bütün işlemlerden daha etkili bir çözüm sunabilir. Çünkü kırmızı rujun etkisi adeta bir kelebek etkisi gibidir. Peki kırmızı ruj nerelerde kullanılmali. Aslında kırmızı rujda ton farkı yaratarak dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Kırmızı ruj sadece gece sürülmesi gereken bir ruj olarak kabul edilir ancak böyle bir kural yoktur. Gündelik hayatta bile doğru renk ve doğru uygulamayla kırmızı ruj kullanabilir ve bu şekilde oldukça hoş görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz

Davetler: Davetler tabii ki kırmızı rujun uygulandığı en klasik yerlerdir. Gece önemli bir davette uygulayacağınız kırmızı ruj o gece dikkate üzerinize toplamanızı sağlayacaktır. Şık bir kıyafetin üstüne uyguladığınız kırmızı ruj sizi oldukça çekici gösterecektir. Gece  katılacağınız davetlerde Kırmızı rujun tonunu artabilir hatta dudaklarından biraz taşırarak dudakları daha dolgun bile gösterebilirsiniz. Ancak dudakları taşırarak dolgun bir ifadeye sahip olmak istiyorsanız kırmızı ruj uygulamasından önce dudak kalemi kullanmanız şart. Dudak çizginizi bir ton koyu dudak kalemi ile belirleyip ardından rujunuzu rahatlıkla sürebilirsiniz. Kırmızı ruj nerelerde kullanılmalı diye düşünenler için gece davetlerinin en iyi yer olduğunu da söyleyelim.

Arkadaşlarla Gündüz Buluşması: Kırmızı rujun gündüz de kullanılabileceğini söylemiştik. Arkadaşlarınızla yapacağınız günlük buluşmalarda rahatlıkla uygulayacağınız kırmızı rujla arkadaşlarınız arasında en çok dikkat çeken siz olacaksınız.  Ani olarak gerçekleşecek buluşmalarda yüzünüzdeki yorgun ifadeyi kurtarabilecek tek seyin kırmızı ruj olduğunu söyleyelim. Kırmızı ruj nerelerde kullanılır diye düşünenler için arkadaşlarla gündüz buluşmasında bile kullanılabileceğini söyleyelim.

Kırmızı Ruj

İş Ortamı: Eğer çok katı kuralları olan bir patronunuz yoksa dengeli bir makyajla yapacağınız kırmızı ruj uygulaması sizi ofisin prensesi yapabilir ancak burada dikkat edilmesi gereken makyajın diğer uygulamalarını abartmamak. Örneğin koyu kırmızı ruj sürdüğünüz zaman göz makyajınızı çok sade tutmalı göz makyajınızı abarttığınız zaman dudaklarınızda kırmızı rujunuzu çok hafif tonlarda seçmelisiniz. Kırmızı ruj nerelerde kullanılır diye düşünenler için iş ortamında da kırmızı rujun gönül rahatlığıyla kullanılabileceğini hatta oldukça da iyi bir tercih olacağını söyleyelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz