Ana SayfaCilt BakımıKırışıklık Giderici Kayısı Yağı Mucizesi

Kırışıklık Giderici Kayısı Yağı Mucizesi

-

Cildin nemsiz kalması, yaşın ilerlemesi, genetik yatkınlık gibi sebeplerden yüzümüzde kırışıklıklar oluşabiliyor. Kırışıklıkları gidermek için günümüzde pek çok çözüm önerisi mevcut. Ama en güvenli yöntemler daima bitkisel çözüm önerileridir. Kırışıklık giderici bitkisel önerimiz Kayısı Yağı.

Kayısı yağı, tüm cilt tipleri için kullanımı uygun olan bir yağdır.  Kayısı yağı cilde parlaklık ve canlılık kazandırır. İçeriğinde yer alan A vitamini sayesinde iyi bir nemlendiricidir. Ayrıca magnezyum, kalsiyum ve betakaroten madddeleri de içeriğinde bulunduğu için kırışıklıkların azalmasında da etkilidir. Kırışıklık gideren kayısı yağı zorlu ve pahalı uygulamalara ihtiyaç duymamanızı sağlayan mucizevi bir yağdır.

Kayısı Yağı Nasıl Kullanılır?

Cilt nemsiz kalırsa yıpranır ve ciltte kırışıklıklar oluşmaya başlar. Cildin yeterince nemlenmemesi üzerine oluşan kırışıklıkların çözümünün güçlü olması gerekir. Kayısı yağı, kırışıklık oluşumunun azalmasına ve kırışıklıkların giderilmesine mucizevi bir çözümdür.

Kayısı yağını uygulamadan önce yüzünüzü ılık su ile temizleyiniz. Yüzünüzü cilt tipinize uygun bir tonikle pamuk yardımıyla arındırın. Son olarak nemli bir pamuğa 3 – 4 damla kayısı yağı damlatın ve bu pamuğu yüzünüzden gezdirin. İlk dakikalarda hassas ciltlerde kızarma gözlenebilir, telaş etmeyin hemen geçecektir. Bu uygulamayı normal cilt tipine sahip olanlar haftada 2 kez yapabilirler. Kuru cilt tipine sahip olanların ise her akşam kayısı yağı ile bu bakımı yapmalarının bir sakıncası yoktur.

Kayısı yağını uygulamaya başladıktan çok kısa süre cildinizin daha parlak ve canlı olduğunu hissedeceksiniz. Kırışıklıklarınız da kayısı yağı bakımı ile açılmaya başlayacak ve cildiniz daha nemli olacağı için kolay kolay kırışıklık oluşmayacaktır. Kırışıklık gideren bitkisel çözüm kayısı yağı tüm bitkisel ürün mağazasında bulacağınız bir üründür. Kolaylıkla erişebilir ve kolaylıkla da kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz