Ana SayfaSaç BakımıKimler Saç Ekimi Yaptırabilir

Kimler Saç Ekimi Yaptırabilir

-

Günümüzde hemen hemen herkes ilerleyen yaşlarda saç dökülmesi problemi ile karşı karşıya gelmektedir. Saç dökülmesi çocuk, genç, yaşlı herkesin karşılaşabileceği bir durumdur. Genetik yada ilerleyen yaşlarda ortaya çıkar, giderek kıl kökü zayıflayarak incelir ve en sonunda dökülmeye maruz kalır. Günlük yaşamı olumsuz hale getiren saç dökülmesi estetik açıdan kişiyi rahatsız edebilecek hale gelir.

Özellikle saç ekimi yaptırmaya karar verdiğimiz zaman kendimizi uzman kişilerin eline bırakmamız gerekir. Saç ekimi her yaştan herkese yapılabilir, kalıcı ve güvenli sonuçlar alınır. Trafik kazası veya yanık gibi durumlarda kel kalmış bölgeye de saç ekimi uygulanabilir, buda hastanın çevresinde kendini daha rahat hissetmesini ve çevresine özgüvenle bakmasını sağlar.

Saç ekiminin günümüzde bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır: ancak olası cerrahi müdahalede çıkabilecek sorunlara karşı hekimin ve hastanenin yeterli donanıma sahip olması gerekir. Hastanenin hastayı mağdur etmeyecek şekilde her türlü tıbbı ilaçları bünyesinde bulundurması, özellikle hastanenin bu koşulları Sağlık Bakanlığının belirlediği yönetmeliklere göre sağlaması gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz