Ana SayfaMakyajKaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaş Kalınlaştırma...

-

Kaş Kalınlaştırma: Kaşlar yüzde en çok dikkat çeken bölgelerdendir ve yüz ifadesini oldukça değiştirirler. Bunun için kaşlarını yeterli görmeyen kadınlar çeşitli kaşları kalınlaştırma yöntemleriyle kaşlarına daha güzel bir şekil verme ve ifadelerini güçlendirmenin yollarını ararlar. Doğru şekillendirilmiş ve kalın bir kaş bakışları da daha çok keskin gösterir. Ayrıca daha çok dikkat çekmenizi sağlar.

Hangi Yöntem Uygulanmalı?

Bazı kadınlar gür kaşlara sahipken bazı kadınlar seyrek kıllı kaşlara sahip olabiliyor. Seyrek kıllı kaşlara sahip olan kadınlar kaşlarını artırmak için çeşitli kaş kalınlaştırma yöntemleri de uygulayabiliyorlar. Bu yöntemler doğal yöntemler olabildiği gibi çeşitli medikal estetik işlemleri de olabiliyor. Medikal estetik işlemleri belli bir bütçe gerektirdiği için herkesin yapabileceği işlemler olamıyor maalesef. Ancak yeterli bütçesi olmayan kişiler üzülmesin çünkü çeşitli doğal yöntemlerle de en az medikal estetik işlemlerinden alacağınız verimi alacaksınızdır. Şimdi gelin bu doğal yöntemlere göz atalım. Öncelikli olarak yağlardan bahsedeceğiz.

Doğal Yöntemlerle Kaş Artırma

Bildiğiniz gibi yağlar kıl köklerini besleyici ürünlerdir. Özellikle hint yağı saçları çoğaltması ve uzatmasıyla bilinen en etkili yağlardandır. E saç köklerini besleyen ve uzatan bir yağın tabi ki kaşlara da faydası olacaktır. Evet hint yağını kaşlarınıza uyguladığınız zaman kaşlarınızın çıktığını ve uzadığını belirgin bir şekilde göreceksinizdir. Hint yağı kadar etkili olan bir diğer kaşları kalınlaştırma yöntemlerinden olan hindistan cevizi yağından bahsedeceğiz şimdi. Bu yağ da hint yağı gibi kıl köklerini çıkarması ve uzatmasıyla bilinen en etkili yağlardandır. Kıl köklerini içten besleyerek daha kalın ve gür çıkmasını sağlarlar.

Medikal Estetikle Kaş Çoğaltma

Doğal yöntemlerden yeterli verimi alamayıp yeterli bütçeye sahip olanlar medikal estetik merkezlerine başvurup uzman kişilerden yardım alabilirler. Buralarda uygulanan kaş kalınlaştırma yöntemleri her ne kadar medikal estetik işlemi olarak geçse de aslında doğal bir yöntemdir. Çeşitli kıl köklerini besleyici takviyeler kaşlarınızın çıkmasını istediğiniz yerlere enjekte edilir ve bu şekilde kaşlarınızın çıkması sağlanır. Enjekte dilen bu ürünler çoğunlukta vitaminlerdir. Bu işlem kaşlarınızın verdiği cevaba göre birkaç seans tekrarlanır. Bunun sonucunda da kaşlarınız istediğiniz şekilde çıkmış olur. Bu muhteşem yöntemi bütün medikal estetik merkezlerinde göremiyoruz. Onun için biraz araştırmanız gerekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz