Ana SayfaGündemJustin Timberlake ve Jessica Biel'in Beden Dili Onların İlişkileri Hakkında Ne Söylüyor?

Justin Timberlake ve Jessica Biel’in Beden Dili Onların İlişkileri Hakkında Ne Söylüyor?

-

35 yaşındaki Justin Timberlake ve aynı yaştaki Jessica Biel, 2007’de çıkmaya başladılar, 2012’de evlendiler ve ilk oğulları Silas Nisan 2015’te dünyaya geldi. Geçen hafta Justin, Man of the Woods adlı yeni albümünü yayınladı. Bu video şimdiden en çok dinlenilenler arasında yerini aldı. Beden dili uzmanı Blanca Cobb, ünlü çiftin ilişkileri hakkında birkaç tespitte bulundu. Bakalım Justin Timberlake ve Jessica Biel’in beden dili onların ilişkileri hakkında ne söylüyor?

Justin Timberlake ve Jessica Biel'in Beden Dili Onların İlişkileri Hakkında Ne Söylüyor?

Jessica ve Justin’in oturuş şekli

Burada, Jessica ve Justin’in bedenleri oldukça yakın fakat arkadaşça bir şekilde oturuyorlar. Justin’in bu şekilde oturması Jessica’yı duygusal olarak desteklediğini gösteriyor. Jessica’nın bacaklarını Justin’den uzaklaştırmasına karşın, parmakları ve sağ dizini ona doğru işaret etmesi kendisine yakınlaşmasına izin verdiğini gösteriyor. Cobb, “Ayakların yönü, ilgilendiğiniz tarafı gösterir” diyor.

Jessica’nın sol elini, Justin’in sağ uyluğunun içine perdeleme biçimine dikkat edin. “Bu oldukça samimi bir harekettir” diyor Cobb. Justin ise sağ elini rahatça Jessica’nın omzunun üzerinden atmış, bu da onun çevresindekileri umursamadığını ve kendini Jessica’nın yanında rahat hissettiğini gösterir.

Justin Timberlake ve Jessica Biel'in Beden Dili Onların İlişkileri Hakkında Ne Söylüyor?

Çiftin gezintileri sırasındaki duruşları

Cobb’a göre yürürken iki kişinin aynı bacağa yönelmesi, duygusal olarak senkronize olduklarını gösteriyor. Ayrıca çiftin el ele tutuşmaları incelendiğinde, parmaklarının birbirlerini sıkıca sardığını, bunun da dokunacak yüzey alanını genişlettiğini söylüyor. Dokunmak, sevgiyi ifade etmek için ve sevgiyi hissetmek için en güzel yoldur. Justin’in eli Jessica’nınkinin üstünde, bu da, ilişkilerinde Justin’in daha çok sorumluluk aldığını gösterir. Bu tutuş şekli Justin’in Jesisica ile olan ilişkisinde karar verici olmasından ziyade aileyi koruma görevini üstlendiğini ifade ediyor.

Justin elini Jessica’nın kucağına koyuyor

Cobb, Justin’in Jessica’nın kucağındaki eli için “Birisinin bacağınıza, özellikle de kucağınıza dokunmasına izin verdiğinizde, bu samimiyeti ifade eder” diyor. Justin’in omzuyla nasıl yakınlaştığına dikkat edin. Dünyaya “bu kadın benimle” diyor adeta.

Justin Timberlake ve Jessica Biel'in Beden Dili Onların İlişkileri Hakkında Ne Söylüyor?

Justin, Jessica’yı belinden ve kolundan tutuyor

Justin, Jessica’nın arkasında bir eliyle beline, diğeriyle de dirseğinin iç kısmına dokunuyor ve ona destek oluyor. Cobb’a göre bir el yerine iki eliyle Jessica’yı kavraması, kendisini güvende hissetmesi için yaptığı bir hareket. Jessica sol elinde bir cüzdan tutmasına rağmen, sağ elinin parmaklarıyla kocasına temasını sürdürüyor. Jessica bu şekilde davranarak, kocasının ona dokunmasını takdir ettiğini ifade ediyor.

Justin Timberlake ve Jessica Biel'in Beden Dili Onların İlişkileri Hakkında Ne Söylüyor?

Justin Jessica’yı kucaklıyor

Cobb; Justin’in ve Jessica’nın ayaklarının benzer şekilde hizalandığı ve kalçalarının bir arada sallandığını söylerken, alt bedenlerinin tamamen senkronize olduğunu söylüyor. Dahası, Jessica, Justin’in karnına dokunmasına izin veriyor. Justin, Jessica’nın karnına dokunarak, onun rahat olmasını istediğini ifade ediyor. Jessica ise özellikle de onun parmaklarını birbirine kenetlediği için onun dokunuşundan zevk aldığını onaylıyor.

Justin Timberlake ve Jessica Biel'in Beden Dili Onların İlişkileri Hakkında Ne Söylüyor?

Jessica Justin’e yaslanmış

Jessica’nın bu fotoğrafta Justin’e yaslandığı görülüyor. Cobb’a göre bu durum bir güven göstergesi anlamına geliyor. “Birisine ağırlık verdiğinizde sizi reddetmiyorlarsa kelimenin tam anlamıyla sana güveniyorum anlamı çıkar”. Çiftlerin elleri de şunları söylüyor:” Dokunarak sevdiğimiz insanlara bağlanıyoruz. Jessica, Justin’in parmaklarını kalbine yakınlaştırarak onu ne kadar sevdiğini gösteriyor.

Genel olarak, Cobb çiftin şu an birbirinden zevk aldığını söylüyor: “Parmaklarının doğal eğimi, çiftin arasında hiçbir stres olmadığını onaylıyor.”

Cobb; dokunuşun sevgiyi ifade etme şeklimiz olduğunu ve parmakların yönünden sıkış şeklimize kadar her hareketin bir anlamı olduğunu söylüyor. Sadece ellerin şekline bakarak bile bir ilişki hakkında çok derin ipuçları yakalayabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz