Ana SayfaSinemaİzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film

İzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film

-

Yeni piyasaya çıkan ve yeni gişe rekorlarına koşan filmler arasında beklentilerimizi aşan oldukça film var. Bizde bu yüzden Necibe.com olarak, sadece ticari olarak başarılı olmakla kalmayıp aynı zamanda izleyici kitlesiyle duygusal bir bağlantı oluşturmayı başaran bir film listesi çıkardık. Hadi gelin birlikte bir göz atalım !

Café Society

İzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film

Efsanevi Woody Allen yılda bir film çıkartmaya devam ediyor. Bu kez 1930’lardan bir hikaye ile karşımızda. Genç bir adam (Jesse Eisenberg) Hollywood’u fethetmeye çalışıyor. Aşık oluyor ve hızlı hayatının tam ortasında kendini bulmaya çalışıyor. Hafif mizah, sofistike bir resim, biraz duygu ve lirik müzik birleşimi ile karşınızda Cafe Society: Woody Allen’in imza stilini kolayca farketmeniz mümkün.

İyi Adamlar

İzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film
1970’lere gidiyoruz.  Lisanslı PI Holland March ve ondan az biraz daha lisanslı olan Jackson Healey, Kayıp bir çocuk vakasını çözmek için çabalarını birleştirmek zorundalar. Bununla birlikte, beklenmedik bir şekilde yüzyılın suçuna benzeyen bir şeye karışıyorlar.
Filmin bazı harika özellikleri var: gizemli ortam, parlak Crow-Gosling ikilisi, mükemmel espri anlayışı ve ilginç hikayesi. Şüphesiz, bu komedi filmi 2016 yılının en iyi filmlerinden biri, kesinlikle görülmeye değer.

Çakı Gibi

İzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film
Ana kahraman Hank, kendini bir anda ıssız bir adada buluyor.Ve şans ona hiç gülümsemez iken, kurtulmak için de umudunu kaybediyor ve Manny adında genç bir adamın cesedini buluyor. Manny, Hank’ın hayatta kalmasına ve hayatını kazanmasına yardımcı oluyor.
Bu filmin olaylarının gerçekten delice olduğunu söyleyebiliriz. Olabilir. Ancak hikayesi, keskin bir felsefi temelli düşünceyle gerçekten zekice hazırlanmış. Cesedi ustalıkla oynayan Daniel Radcliffe’in neler yapabildiğini ve filmin sonunda neler olduğunu görmenizi gerçekten tavsiye ederiz

Yarış

İzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film
Gerçek olaylara dayanan bu film, efsanevi Afrikalı-Amerikalı atlet Jesse Owens’ın hikayesini anlatıyor. İnanılmaz azimi onu Nazi Berlin’indeki 1936 Olimpiyatlarının dünya sahnesine getiriyor. Zorluklara rağmen, Jesse bütün dünyanın ön yargısına rağmen çok başarılı bir sporcu olduğunu kanıtlamayı başarıyor. Kahramanca örneğiyle, geçen yüzyılın en korkunç rejimine meydan okuyor.
Herkesi etkisinde bırakacak sportif bir film izlemeye hazır olun.

A Man Called Ove

İzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film
Bu film, en çok satanlara girmiş bir kitaptan alıntı ve İsveç gişe rekorunu kırıyor. Ayrıca ülke nüfusunun neredeyse % 20’sinde bu kitap mevcut. Ove, yaşlı bir nerd, soylu ve her kuralı titizlikle takip eden,herkesin kendi dediğini takip etmesini isteyen yalnızca bir deli. Gerçekte ise, karısını çok özlüyor ve Cennet’te onunla birlikte olmak istiyor. Ancak gürültülü bir aile yakınlarda yaşıyorsa, intiharı nasıl gerçekleştirebilir?

Sing Street

İzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film
İşte karşınızda başka bir nostaljik film. Bu kez, öykü olayları 1980’lerde yaşanıyor. Conor’un aile işleri oldukça gergin ve ailesi onu bir devlet okuluna göndermeye karar veriyor. Sevdiği esrarengiz kızı etkilemek için Conor bir rock grubu kurmaya karar veriyor.
Bu film, ilk aşk, büyüme, özgürlük ve elbette müzik tutkusu ile ilgilidir.

Yeniden Başla

İzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film
Davis korkunç bir trajedi yaşıyor: karısı trafik kazasında yok oluyor. Garip ama kendi evini de içeren her şeyi yıkmak için büyük bir istek dışında başka hiç bir şey hissedemiyor. Bu, farklı türleri birleştiren çok katmanlı bir hikaye.
Yönetmen ve oyuncu bu karmaşık duygusal mesajı vermek için harika bir iş çıkarıyor. İzlemenizi tavsiye ederiz.

Kaptan Fantastik

İzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film
Ben çok sıradışı bir ailenin babasıdır. Uygarlıktan oldukça uzakta yaşıyor ve 6 çocuğunu matematik, edebiyat ve felsefe gibi dersler de dahil olmak üzere sıkı bir fiziksel ve entelektüel eğitimle yetiştirmeye adıyor. Bir aile trajedisi onları tüm ülke genelinde dolaşmaya zorluyor ve babaya bir soru soruluyor: daha önce hiç medeniyetle karşılaşmamış olan bu çocuklara ne olacak?
Bu aile meseleleri ve çocuk yetiştirme konusundaki çok akıllıca ve felsefi bir film. Ve muhtemelen yanınızda çocuklar varsa bu filmi oldukça ilgi çekici bulacaklar.

Flight Crew

İzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film
Bu, kelimenin tam anlamıyla gökyüzüne saplanıp uçan genç ve yetenekli bir pilot olan Alexey Gushchin’in (Danila Kozlovsky tarafından canlandırılan) bir Rus filmidir. Ancak hayat, yüzlerce kişiden tasarruf etmek için kendi hayatını tehlikeye atmak zorunda kalındığında, kendine çaba harcamaya başlar.
Film sizi başından sonuna kadar gergin tutuyor ve karakterlerle empati kurmanızı sağlıyor. Mükemmel bir film.

Zootopia

İzlemeniz Gereken 10 Mükemmel Film
Bu animasyon filmi, atlayamayacağımız kadar güzel. Zootopia, vatandaşları için her türlü hayvanı olan bir metropoldur. Yeni polis memuru Judy, bir tavşan ve bir tilki olan Nick, bütün şehri tehdit eden bir davayı çözmeye çalışıyor.
Bu filmle, gülüp ağlayabilir ve karakterlerle birlikte kendinizi endişeye sokabilirsiniz. Hikaye hayat dersleri veriyor ve hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından oldukça seviliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz