Ana SayfaModaİşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç

İşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç

-

Modern bir insanın tamamen akıllı telefonlar veya dizüstü bilgisayarlar gibi araçlara bağımlı olduğu düşünülse de, bu gerçeği çok yansıtmıyor. Bir kişinin hayatında gerçekten bağımlı olabileceği bazı küçük araçlar da vardır.
Necibe.com, zor bir durumunuzda size yardımcı olabilecek çeşitli modern buluşları listeledi.

Çok Fonksiyonlu Şişme Bot

İşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç

U-Safe, elektrik motoru ve uzaktan kumandası olan akıllı bir şişme bottur. Gemilerde ve sahil güvenlik ekiplerinde kullanılmak üzere hazırlandı. Uzaktan kumanda, şişme botu denize düşen kişiye götürür ve güvenli bir şekilde kıyıya veya geminin gövdesine götürmenizde size rehberlik eder. Geliştiriciler aynı zamanda birden fazla kişi seçeneği de eklemeyi ve seyahat edebilecekleri mesafeyi artırmayı planlıyor.

Köpek Balığı Kovucu

İşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç
Sharkbanz, dalıcılar ve sörfçüler için vazgeçilmez bir cihaz üretti. Cihazı takın, etkinleştirin, artık köpek balıkları için istenmeyen bir nesne haline gelecek ve onları rahatsız eden sinyalleri yaymaya başlayacaktır. Bu arada, köpek balıklarıyla karşı karşıya gelmeyecek olsanız dahi, Instagram hesaplarına bir göz gezdirmenizde yarar var.

Acil Durum Yüzüğü

İşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç
Bu cihazın üreticileri “Nimb kişisel koruyucu meleğiniz” diyor. Aslında , hızlı ve kolay bir şekilde itebileceğiniz taşınabilir bir alarm düğmesi olan basit bir konsept. Alarm, yakınlarınızın akıllı telefonlarına veya bir kurtarma servisine gönderilir. Kronik hastalığı olanlar ve gece gezileri sevenler bu cihazı takdir edeceklerdir. Ve bir not düşmemiz gerekirse, aynı zamanda oldukça şık görünüyor.

Vakum Pompa Kiti

İşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç
Sawyer vakum pompa kiti böcekler veya yılanlar tarafından bırakılan zehri temizlemenize yardımcı olur. Adından da anlaşılacağı gibi, yara içerisindeki zehri çıkarabilen güçlü ve kullanışlı bir vakum pompası mevcut. Pompanın yanı sıra, kit içerisinde bir jilet, steril bezler ve Bant bulunuyor.

Çok Fonksiyonlu Araç

İşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç
Aslında bakarsanız bu araçta çok akıllıca bir şey yok – yalnızca önemli araçlar kümesi ve hepsi bu kadar. Ancak bu küçük canavar sizi çok zorlu durumlardan kurtarabilir. Çekiç, el feneri, kayış kesici, alarm sinyali ve birkaç tane önemli aracı barındıran toplam 9 araçtan oluşuyor. Yine de, onlara hiç ihtiyacınız olmayacağını umuyoruz.

Acil Durum Balonu

İşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç
Acil Durum Balonu, zor durumda olan kişilerin yerlerini belirlemek için kullanılır. Sıkıştırılmış turuncu bir kutu sayesinde, gezi esnasında sizinle kolayca seyehat edebilir. Konumunuzu belirtmek için kapağı kırın. Hava balonu 150 m yükselecektir. Gece, gün boyunca güneş enerjisi biriktiren hafif bir halka sayesinde balon titreyecek.

Balon Silahı

İşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç
Pocket Shot, metal mermilerle taşlara veya başka alanlara, yalnızca hafif bir çabayla ve neredeyse hiç özel beceriye sahip olmayan çeşitli atışlar atmanızı sağlar. Mermiyi bir balona koyun, çekin, hedefinizi ayarlayın ve bırakın. Küçük av için mükemmeldir. Dahası, kendiniz de kolayca yapabilirsiniz!

Harici Anten

İşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç
goTenna Şık bir araç ve mobil ağlar kullanılmadığında size yardımcı olacak süper bir buluş. Cihaz, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının hiçbir bağlantı olmadığında bile çevrimiçi kalmalarına izin verir. 50 km’ye kadar düşük frekanslı dalgalar yardımıyla mesajlarınızı ve GPS koordinatlarınızı göndermenizi sağlayan özel bir ağ oluşturur.

Evrensel su filtresi

İşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç
Vahşi doğada olan herkes içme suyunun önemli olduğunu bilir. Sawyer kömür filtresi herhangi bir suyu hızlı bir şekilde filtrelemenize ve böylece içmeye uygun hale getirmenizi sağlar. Uygun şekli ise yalnızca bir şişeye ek olarak değil, aynı zamanda vücudunuzun herhangi bir yerine entegre olmasını da sağlar.

Mükemmel Bir Koruyucu

İşinize Bir Gün Yarayabilecek 10 Küçük Araç
CAMP/y,  rahat bir kamp yapmak isteyenler için üretilmiştir. Bu büyüleyici “canavar”, yakınlardaki önemli parametreleri izlemek için sensörlerini kullanır. Vahşi hayvanları veya insanları, bir gaz sızıntısını, hava değişimini ve bir dizi başka faktörü tespit edebilir. Veriler bir akıllı telefona gönderilir ve tehlike durumunda cihaz alarm verebilir. Buna ek olarak, CAMP/y yarıçapı 6 fit (2 m) olan bir sivrisinek için elektronik bir kaçırıcı olabilir. Çok güzel bir özellik !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz