Ana SayfaAşkİlişkinizde Romantizm Var Mı?

İlişkinizde Romantizm Var Mı?

-

Her kadın önemsendiğini hissetmek ister. Bunun ise en belirgin yolu romantizm olmaktadır. Kadınlar sürekli olarak romantik partnerler ararlar. Peki sizin partneriniz romantik mi? Arkadaşlarınıza çoğunuzun evet benim partnerim romantik dediğinizi biliyoruz. Acaba gerçeklerde bu yönde mi?

İşte partneriniz için romantizm testi…

  1. Eşiniz size özel günler dışında sürpriz yapıyor mu?

Sürpriz denilince akla ilk gelen hiç şüphesiz özel günlerdir. Ama eğer eşiniz size herhangi bir günde de (kavga etmediğiniz dönemde) sürpriz yapıyorsa bu onun sürekli olarak aklında olduğunuzun bir belirtisidir. İlla büyük şeyler beklememek lazım bazen küçük sürprizlerde de mutlu olduğunuzu gösterirseniz devamı gelecektir.

  1. Size her an ilgili mi?

Bazen sürekli yan yana olmak ikili ilişkilerde ilginin azalmasına neden olur. Ancak sizin canınız sıkkın olduğunda eşiniz hala hemen anlıyor ve sizinle ilgileniyorsa eşiniz için yeriniz aynıdır. Ayrıca gün içerisinde sizi merak edip mesaj atması da eşinizin romantik olduğunu gösterir.

  1. Evde yardımcınız mı?

Kadınlar özellikle evlerde iş yaparlarken çok bunalırlar ve çoğu zamanda eşlerine sinirlenirler. Eşiniz sizinle daha kaliteli zamanlar yaratmak için size ev işlerinde yardımcı oluyorsa bu eşinizin romantik olduğunun bir göstergesidir.

  1. Sizin eğlendiğiniz aktiviteleri severek yapıyor mu?

Birlikte eğlenebilmek romantizm için en önemli adımlardan biridir. Eğer ki sizin sevdiğiniz aktiviteleri partneriniz de severek yapıyor ve siz söylemeden sizi o aktivitelere götürüyorsa bilin ki partneriniz romantik yapılı biri.

Romantizm için sizde çabalayın…

Bazen bazı şeyleri sadece partnerinizden beklemek yerine sizde partnerinize romantik sürprizler hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bunu yaparken en yakın arkadaşlarından faydalanmanız daha etkili olacaktır. Eşinize ne istediğinizi net olarak belirtirseniz eşinizde size yapacakları konusunda kararsızlıklar ve karmaşalar yaşamaz. Ayrıca en önemli konulardan biri ise eşinizin yaptıklarını takdir etmenizdir. Eşiniz size çok küçük bir sürpriz de yapsa onu takdir edin. Bu sayede ileride yapılacak olan sürprizlere bir kapı açmış olursunuz. Eğer partnerinizin unutkan olduğunu düşünüyorsanız da ona özel günlerinizi önceden hatırlatabilirsiniz. Başarılı ve mutlu bir ilişki iki kişinin emeğiyle oluşur. Bunu asla unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz