Ana SayfaModaHayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü

Hayatınızı Zehirleyen 11 “İğrenç” Kişilik Türü

-

Hayatımızın her evresinde büyük şeyler başarmamıza engel olan ya da hayatlarımızı mahvetmek için uğraşan insanlar mevcut. Dolayısıyla bunları farketmek ve onlara karşı önlem almak, hayatımızda daha mutlu olmamızı sağlayacaktır.
Necibe.com, size farklı türdeki bu insanları göstermek istiyor. Bazıları tamamen “zehirli” ve size sadece gerileme sağlayabilir. Dikkatli olun ve gerekirse insanlara “Yolun açık olsun!” demeyi öğrenin.

Kritik Yapanlar

Hayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü

“Hey, yeni bir saç kesimin olduğunu görüyorum! Bu tür saç kesimleri hiç bana göre değil, yalnızca senin gibi bu tarz kesimlere ihtiyacı olanlar için …” Tanıdık gibi görünüyor, di mi?
Bu insanlar genellikle alaycı ve şiddetli ifadelerle beraber sıradan övgüleri de kullanırlar. Karşılık vermek için onları kesip kendi tarzında cevaplamalısınız. Aynı yorumları dinleme alışkanlığı altında olmazlar. Gücünü hissederken, seni yalnız bırakacaklardır.

Çıkarcılar

Hayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü
Yıllar boyunca birbirinizi görmediniz ve bu arkadaşınızın hayatının ayrıntılarını bilmiyorsunuz. Görüşmek istediğinizde, muhtemelen hiç vakti olmadığını söyleyecek ve sizinle görüşmeyi reddedecektir. Fakat aniden ortaya çıkabilir: kirayı ödemek için para isteyebilir, kalacak yer sorabilir, vb.
Böyle insanları pişman olmadan reddetmelisiniz. Onlar sadece sizi kullanıyorlar.

Panik Yaratanlar

Hayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü
Bu insanlar sebepsiz yere herhangi bir yerde panik yaratabilirler. Herhangi bir tarz sinir fırtınasını önlemeye çalışırken , bu insanların size olan yakınlığı durumu doğru analiz etmenizde zorluk çıkarabilir.
Özellikle gezi veya tatil planlıyorsanız bu insanlardan kaçının. Sakin olmanıza izin vermezler.

İki Yüzlüler

Hayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü
Yüzünüze her zaman çok tatlı gelirler, ancak arkalarını döndüklerinde sizden nefret ederler. Bu tarz insanların size hiç bir zaman faydası olmayacaktır, hatta aksine zararları olacaktır. Her zaman abartır ve yalan söylerler.
Bu insanlar sadece popüler olmak ve çevrelerindeki herkesi memnun etmeye çalışmak istiyorlar. Onlara güvenmek ise mümkün değil, çünkü çıkarı oldukça fazla olan bir yerde olursa sana ihanet edecektir.

Benciller

Hayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü
Bencil insanlar sevginizle ve dikkatinizle “beslenir”. İhtiyacınız olan her şeyi vaat ederek, sizi yakın tutarlar, ancak hiçbir şey yapmazlar. Ayrıca boş zamanlarını ve hayatlarını kendilerine vererek istediklerini yapmanı sağlarlar.
Bu insanlardan olabildiğince hızlı kaçmalısınız. Yalnızca kendilerini severler, sizi değil.

Geçmişte Kalanlar

Hayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü
Geçmişte kalan insanlar hayatınızı uzun zaman önce terk etti. Onlarla tekrar görüştüğünüzde, ne hakkında konuşacağınızı bile bilmiyorsunuz. Geçmişinizi özlediğiniz için yine de, onları hayatınıza sokmaya çalışıyorsunuz.
Herhangi bir ilişki sona erdiğinde üzerinde durmayın. Bu kişiyi yeni ve harika bir şeyle değiştirmek için bırakın, gitsin. Kendinizi geçmişinizin gölgeleri ile kuşatmayın.

Vaat Edenler

Hayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü
Dikkat! Bunlar vaat eden kişilerin eğiliminde olduğu cümleler: “Hadi beraber sahile gidiyoruz!” “Sadece bir yıl daha bekle, evlenmemize çok az kaldı!” “Harika restoranlara her zaman gideceğiz, söz veriyorum! ”
Aşık olduğunuz insanın bir şeyler vaat ettiğini ve asla yerine getirmediğini fark ederseniz, vedalaşma zamanı demektir.

Anı Anına Uymayan İnsanlar

Hayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü
Ortada hiçbir şey yokken veya kavga bittikten çok sonra “Bütün suçlu bendim, Benim hatam ” derler. Ama herhangi bir kavga esnasında size ağızlarına ne geliyorsa söylerler. Kalbinizi kırarlar ve haketmediğiniz şekilde davranırlar.
Hayatında böyle insanlara ihtiyacınız yok. En azından küçücük karakterlerini daha rahat bulmaya çalışmazlarsa, onlarla uyumlu kalmak zorunda değilsiniz. Sonuçta, bazı alışkanlıklar ve karakter özelliklerine de katlanmak zorunda değilsiniz!

Eskileri Açan Kişiler

Hayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü
Eskileri açan insanlar yıllar boyu yaşadığınız tüm hataları hatırlayabilirler. Herhangi bir durumu, sizin ve davranışınız hakkındaki tüm üzücü şeyleri hatırlamak için kullanılabilir. Ve bu, binlerce kez pişmanlık duymanıza sebep olabilir.
Sonuç olarak, her zaman yanınızda kötümser bir şahıs varsa ve size her durumda eskileri açıyorsa bu sizin hayatınızı mahvetmeye yetecektir. Bunun için böyle insanlardan kaçmak oldukça mantıklı bir neden, öyle değil mi?

Şikayet Edenler

Hayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü
Onlar “yürüyen şikayet” tir. Hayatlarında her şey hayal edebileceğinden daha kötüdür. İyi bir ruh halinde olsa bile her zaman daha iyisine sahip olmamaktan şikayet ederler. Onlarla birlikte hissettiğin her şey tamamen duygusal yorgunluktur.
Buna ihtiyacınız gerçekten var mı? Hayatta daha iyi hissetmek için mutluluk ve sevinç bir arada olabilmelidir. Böyle insanları hayatınızdan en kısa sürede silin.

Aldatanlar

Hayatınızı Zehirleyen 11 "İğrenç" Kişilik Türü
Bu insanlar sizi aldatmakta hiçbir sakınca görmez. Ya da diğerlerini. Başka biriyle olmak “Ne olursa olsun!” gibidir onlar için. Hayatlarında, sevgilerinde ve düşünce tarzlarında kesinlikle özgür olduklarını düşünürler. Bu da acınızın ve duygularınızın onlar için bir şey ifade etmediğini gösterir. Yakalandıklarında veya başka bir durum olduğunda özür dileseler bile, pişmanlık hissetmezler. Ancak bu insanları bağışlarsanız, aynı hatayı tekrar tekrar tekrarlayacaklardır.
Bir kez ihanet etmek binlerce kez ihlal anlamına gelir. Hayatınızda böyle insanlara yer yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz